Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha beleszeretnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha beleszeretnétek valakibe, de valaki mással jönne össze?

Figyelt kérdés
2021. júl. 15. 20:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ó, hát igazából mindig ez történik. Semmit nem csinálok. Már megszoktam.
2021. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Elengedném. Soha nem álltam bele semmiféle harcba. Akkor se, ha belepusztultam és ráadásul még azt is éreztem, hogy hozzám jobban vonzódna, csak én nem tudtam bátorítani. Nagyon gyáva vagyok, ha szerelmes vagyok és sajnos pont az tud engem a legkevésbé megközelíteni, akihez nagyon vonzódok. Nem mondom, kinőttem már ezt valamennyire, de mindig azt várom, hogy a férfi akarjon engem és csak engem és ha tülekedés van a kegyeiért, én biztos nem állok be a sorba, meghagyom másnak.
2021. júl. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%
ó ilyen már sokszor volt...éltem tovább a szőőőrnyű életem :)
2021. júl. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz érzés!
2021. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!