Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak, ti hogy kezelite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, ti hogy kezelitek az ilyen helyzeteket? Hogy tudtok tovább lépni és nyugodtan élni az életeteket?

Figyelt kérdés

Hogy kezelitek a magányt, és azt, hogy nincs párotok?


Ha vannak szimpatikus lányok, akik tetszenek, pl.: kolleganő, hogy teszitek túl magatokat azon, hogy tudjátok, nem lesz köztetek semmi?


Mit tesztek, hogy boldogok maradjatok?


2021. júl. 15. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van párom és mégis magányos vagyok. Ez van, ezt kell szeretni. F
2021. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy megpróbálod elfogadni a helyzetedet.
2021. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor két barátnő között egyedül vagyok néhány hétre-hónapra, sosem érzem magányosnak magam, az inkább olyan mintha szabadságra mennék hosszabb időre, és ezt ki is használom pihenésre, jövés-menésre, haverokra, utazgatásra. Ha meg kiéhezem a puncira, elmegyek prostihoz, de néha beakad egy-egy alkalmi dugimóka is. Én sosem aggódom a nők miatt, azok úgyis jönnek-mennek az ember életében...
2021. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálom magam vigasztalni, új hobbikat keresek, játszom a kutyámmal, könyvet olvasok, meccseket nézek stb...
2021. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Realistának kell lenni. Aki alkalmas, annak lesz barátnője (ha tesz érte), aki alkalmatlan, az egyedül fog meghalni.
2021. júl. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
62%

Lefoglalom magam különféle kreatív tevékenységekkel, de szociálisan is sokkal nyitottabb vagyok, mint 3-4 évvel ezelőtt, amikor orrba-szájba rage-eltem itt, GYK-n.

Nagyjából ugyanazt űzöm, mint a #3-as hozzászóló annyi különbséggel, hogy nem cseszem el a pénzem fizetős lotyókra. A nők valóban jönnek-mennek. Egy-egy lehetőséget sem kell vérkomolyan venni, maximum akkor, ha az a másik is komolyan gondolja veled.

2021. júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Távlati célok, hobbi, és társkeresés aktívan😊
2021. júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 moozygoo ***** válasza:

Most leszedtem újra a tindert és csodák csodájára kaptam like-ot de.....

valahogy nem jönnek be a lányok, pedig nem csúnyák.

Most azon agyalok hogy hagyjam a fenébe az egészet mert belül mégse vágyom még kapcsolatra, vagy félek az új kapcsolattól vagy egyszerűen csak nem jönnek be pont a lányok akik likeoltak, vagy mi a fene van most velem.

Hát én most itt tartok :_D

2021. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!