Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha Tinderes ismerkedésnél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Tinderes ismerkedésnél a lány nem írja meg konkrétan, hogy párkapcsolatot keres, akkor nyugodtan vehetem úgy, hogy neki mindegy és próbálhatom szexre becserkészni?

Figyelt kérdés
Szerintem ebben semmi unfair nincs, mivel nem közölte, hogy mit keres.
2021. márc. 1. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha dugni tudsz beszélni is ,hogy mit akar.
2021. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted miért nem írja le?

1. nem akar elriasztani, hogy rögtön ezzel indít, hogy ez jöhet szóba vagy semmi.

2. egy vadidegennek nem fogja rögtön ezt mondani. Lehet, hogy már a beszèlgetésnèl sem juttok tovább. Nem lehet ezt így eldönteni.


Ettől függetlenül nem hülye, le fogja vágni, hogy mit akarsz, és lepattint.

2021. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok. Mikor ismerkedtem, én se mondtam ezt senkinek.

Csak mikor elkezdett olyan irányba utalgatni, akkor szóltam, hogy alkalmi, laza, stb kizárt, úgyhogy ne próbálkozzon.

2021. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, hogy azt írom neki, hogy találkozzunk, dumáljunk, aztán feljöhetnénk hozzám pizzázni vagy ilyesmi.


Ebből nagyjából sejtheti, hogy elég nagy az esélye, hogy nem komolyak a szándékaim.


Ha belemegy és így alakul, aztán szex is lesz nálam, majd egyre kevesebbet írok neki a következő naptól kezdve, azzal én nem cseszem át.


Tudhatta, hogy ha feljön hozzám első alkalommal, akkor eléggé esélyes, hogy csak szexet akarok.

2021. márc. 1. 20:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Minek kéne kiírni az ilyet? Hát az elején megbeszélik a felek. Most én sem akarnék elriasztani senkit, hogy úgy tűnjön, mintha első randin már az esküvőt tervezném.

És mi lenne, ha kinyitnád a szád, hogy csak szexelni akarsz? A pöcsödet azt tudod használni, de ennyi nincs benned, hogy tisztességes legyél? :D

2021. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, és még a nőkről mondják, hogy nem tudnak normálisan kommunikálni...

Miért nem mondod meg neki kerek-perec?

Képzeld, nem, nem egyértelmű, minthogy korlátozások vannak és nem igen van hova menni randizni. Így mostanság az emberek nagyobb valószínűséggel mennek át egymáshoz akkor is, ha nem csak szex a cél. Nem rögtön egyenesen magadhoz hívnád, így nem egyértelmü.

2021. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De én semmi jelet nem küldök neki, ami arra utalhatna, hogy ez a srác KOMOLY kapcsolatot keres. Ráadásul megmondom neki első randi előtt, hogy feljöhetnénk hozzám randi. Ezzel elég sok jelet küldtem arra vonatkozóan, hogy igazából mit is akarok.


Ő is küldjön nekem valami jelet, hogy egyértelműen komoly kapcsolatot keres (mert akkor nem csapnám be), ez így fair. Mert ha nem, akkor úgy veszem, hogy neki aztán kurvára mindegy, mi fog történni.

2021. márc. 1. 21:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A Tinder az egy TÁRSkereső alkalmazás, akkor is, ha sok kanos pasi szereti azt hinni, hogy szexpartnerkereső. Tehát aki felmegy rá ismerkedni, és nem mond konkrétumot, azt úgy ILLIK venni, hogy komolyat akar. Ha te nem azt akarsz, és nem akarsz egy gerinctelen pondró lenni, akkor szépen legépeled neki a kicsi ujjacskáiddal, hogy neked mi kellene tőle... nem célozgatni, mint egy tinilány, hanem egyenesen elmondani.
2021. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor bizonygasd csak, hogy neked tökéletesen igazad van. Csak akkor minek írsz ki kérdést?
2021. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig komolya kapcsolatot kerestem,de sosem közöltem nyíltan.

1.hiába lennék őszinte,vagy hülyítene azzal,hogy ő is,közben ki tudja valójában meg mit akar

2."bocs,de ez így nem pálya"

Én mindig annyit szoktam írni,hogy ismerkedés,és majd kialakul.Aztán a beszélgetéskor úgyis kiderül mit akar az ürge.Nem hinném,hogy a csaj azt akarná.Legalábbis egyik barátnőm fent van és ő nyíltan megírja mindenkinek.

2021. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!