Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha Tinderes ismerkedésnél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Tinderes ismerkedésnél a lány nem írja meg konkrétan, hogy párkapcsolatot keres, akkor nyugodtan vehetem úgy, hogy neki mindegy és próbálhatom szexre becserkészni?

Figyelt kérdés
Szerintem ebben semmi unfair nincs, mivel nem közölte, hogy mit keres.
2021. márc. 1. 20:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi van kérdező, csak tán nem attól félsz, hogyha egyenes vagy, simán lekoptat?

Bár szerintem így is. Igazi férfiatlan senkiházi vagy.

Mondjuk ha ezt így eltervezgeted tudatosan, akkor el tudom képzelni, mennyi gyakorlatod van...

Legalább vallanád be, hogy azért nem akarsz többet, mert tudod, hogy felsülsz, és azzal már nem akarsz szembesülni.

Szerintem egyszerűen menj egy prostihoz, és ott gyakorolj, mert ez nem fog összejönni.

Persze, ha csak egy pizzára telik, akkor összerakjuk mi neked a rávalót.

Szívesen.

2021. márc. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!