Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi az ami megfog egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi az ami megfog egy lányban?

Figyelt kérdés
Kisugárás, arc, szem, alakja, teste stb
2010. aug. 26. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
az összhatás. Amiket leírtál, azok együtt.
2010. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Hát, engem az eddigi első és egyetlen szerelmemben a szeme.


24/F

2010. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel.
2010. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
valahogy az egésznek együtt, tetőtől talpig. Sajnos nálam úgy működik, hogyha valaki bombajó, de lapos a hátsója, akkor nem bejövős. Vagy ha túl rövid a haja
2010. aug. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Hát ez egy érdekes kérdés... Talán először a szemét nézem... xD

Aztán az arca... De igazából mindenkinek más a szép és ami engem megfog egy lányban lehet mást nem fog meg szval.... Ahány ember annyiféle izlés...

2010. aug. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Ezek mind. Nem lehet igazán kiemelni egy dolgot, mert mindenkiben más. :)

A szem különösen fontos nekem. De annak a szépségébe beletartozik a fény is, ami a tekintetben megcsillan. Nem bírom a gombszemű lányokat, akiken látszik, hogy két egyjegyű számot sem bírna összeadni fejben. :P

2010. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 spsux ***** válasza:
a keze xD
2010. aug. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
P i nakobold
2010. aug. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát csakis az összhatás számít!

Volt olyan, hogy megláttam egy lányt, mosolygott egyet rám és kész voltam, teljesen magával ragadott az egész lénye.


Ez ilyen első látásra vonzalom!


De van amikor elsőre semmi nem fog meg, vagy csak nem vallod be és ha kapcsolatban maradtok egymással kialakul a tényleges vonzalom.

2010. aug. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A gyomrának a pontos pH értéke.
2010. aug. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!