Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szegény srácok miért ismerkednek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegény srácok miért ismerkednek?

Figyelt kérdés

Jó, nyilván van amelyik a "Ketten könnyebb fizetni a lakbért." miatt, de a többi?

Nem kellemetlen és megalázó, ha látja a barátnője sóvárgó tekintetét egy kirakat előtt?

Vagy amikor a barátnője elmondja, hogy a munkatársnője külföldre megy nyaralni, ők meg sehová?

...


2021. júl. 4. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Mert nincs pénzük prostira.
2021. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kellemetlen és megalázó, ha látja a barátnője sóvárgó tekintetét egy kirakat előtt?"


Hát mivel én szegény srácként nem olyan nőkkel ismerkedek aki elvárja hogy minden jóval elhalmozzam (hülyeség is lenne, nem vagyok gazdag) és beérem a szintemmel ezért miért ne? Vagy szerinted minden nő ilyen felszínes?

2021. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat,hogy szeretnénk párt találni. Egyébként 22évesen megismertem egy lányt, ő diplomás banki dolgozó volt, elsőnek csak barátkoztu k. Utána egyre gyakrabban hianOltuk egymást, végül összejöttünk. 4évig voltunk együtt, közben sikerült tanuljak, lefogytam, jó munkám lett, nagyon nagyon sokat tanultam tőle. Mentalitás és hozzáállás terén főleg,mai napig beszélünk néha. Ma már tudom,hogy bármit el tudok érni,ha szeretném, 30. Születésnapomra vettem egy saját lakást hitel nélkül. Amikor megismerkedtünk akkor meg biciklivel jártam.,

Néha csak egy kis támogatás kell az embernek, egy kis bátorítás...

Unokatesóm.ia a felesége bátorítására pályázott egy felsővezetői poziciót amit meg is kapott,ha nem bátorítja akkor ma egy mezei informatikus lenne..

2021. júl. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt vágod ugye, hogy nem minden nő fémérzékeny?
2021. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Mert olyan hülyék hogy még hisznek a mesékben, nem nőttek még fel. Ahol a becsületes szegeny legény összejön a hercegnővel. Aztán majd rájönnek hogy minden nő egy anyagias aljas kígyó.
2021. júl. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én becsületes szegény legényként nem vágyok hercegnőre, jó nekem az egyszerű szegény parasztlány is mint én vagyok..
2021. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szegény srácként senkivel nem ismerkedek.
2021. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert attól még jó lenne valakit megk.rni.
2021. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne provokalj. Hulyeseg.
2021. júl. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az hogy ki mit hazudik a közösségi oldalakon, nem követendő példa!


Kiváncsi lennék, hogy a külföldön nyaralós emberek hány százaléka megy hitelből, vagy abból hogy nem fizeti a hitelt, mert hitelmoratórium van. Aztán a hónap végén meg jó a vaja/zsíroskenyér is reggelire-ebédre-vacsorára.


Amúgy egy párkapcsolatban másodlagos a vagyoni helyzet. (De akinek számít azokra aggatták rá az aranyásó gúnynevet.)

Meg lehet hogy többet ér egy szegény legény, mint egy gazdag ficsúr.

2021. júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!