Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Csaj ügy. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Csaj ügy. Nem tom mit csinaljak. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

na szal van egy csaj akit regota ismerek és tetszett nagyon, megkerestem, taliztunk is, de nem volt meg semmi... na m1 es kiderult h egy osztalyba fogunk jarni a kozepsuliba is. nagyon megorultem neki, most volt a golyatabor, es a csaj egy csomot valtozott, es eleg furcsan viselkedett... minden sracnak beleult az olebe, meg néha simogatta oket, meg mindig odament mindegyik srachoz... lehet csak ismerkedni akart de nem tom az ölbeülés az ne tunik annak. mivel az osztalyba nincsenek jo csajok raadasul keves is van, mindenkinek bejon es en szeretnem megszerezni, hogy ne figyeljen a tobbiekre, mert nagyon tetszik, es nem akarom masik fiuval latni, foleg a legjobb barataimmal. szabadideje alig van, hetvegen sosincs otthon, msn en egy honapba egyszer van, es nem tok idopontot egyeztetni vele. kerlek segitsetek, hogyan vegyem le a labarol hogy nyomuljak-e ra vagy tegyek ugy mintha nem erdekelne, vagy mit csinaljak? HELP!

a valaszokat elore is koszi


2010. aug. 26. 20:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már megoldódott, mert az egyik "barátom" , akárhányszor hajtok egy csajra mindig le akarja nyulni, ugy mint most, szal hagyom, had szopjon majd ő vele... az még a baj h nagyon nehezen találnék bnőt mert az egyik oszt tarsam non jofej es odavannak érte a csajok, ezáltal nekem "nem marad" ... van ötletetek h mit csináljak? h ne csak ő érte legyenek oda a csajok?
2010. szept. 4. 17:56
 12/13 anonim ***** válasza:
hát (szerintem) ne a sulidból keress csajt..hanem máshol és akkor nem lesz ez,ja és ne próbálj más lenni vagyis mást utánozni mer azt szeretik a lányok ha a fiúk magukat adják pl viccesek,kedvesek,udvariasak ami manapság ritka
2010. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
oké köszi a választ (: én teljesen magamat adom amugy és elvileg már nagy hirem van a suliban :D majd meglátjuk a csajok körében mennyire vagyok népszerű...
2010. szept. 11. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!