Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Csaj ügy. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Csaj ügy. Nem tom mit csinaljak. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

na szal van egy csaj akit regota ismerek és tetszett nagyon, megkerestem, taliztunk is, de nem volt meg semmi... na m1 es kiderult h egy osztalyba fogunk jarni a kozepsuliba is. nagyon megorultem neki, most volt a golyatabor, es a csaj egy csomot valtozott, es eleg furcsan viselkedett... minden sracnak beleult az olebe, meg néha simogatta oket, meg mindig odament mindegyik srachoz... lehet csak ismerkedni akart de nem tom az ölbeülés az ne tunik annak. mivel az osztalyba nincsenek jo csajok raadasul keves is van, mindenkinek bejon es en szeretnem megszerezni, hogy ne figyeljen a tobbiekre, mert nagyon tetszik, es nem akarom masik fiuval latni, foleg a legjobb barataimmal. szabadideje alig van, hetvegen sosincs otthon, msn en egy honapba egyszer van, es nem tok idopontot egyeztetni vele. kerlek segitsetek, hogyan vegyem le a labarol hogy nyomuljak-e ra vagy tegyek ugy mintha nem erdekelne, vagy mit csinaljak? HELP!

a valaszokat elore is koszi


2010. aug. 26. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Öld meg az összes fiú osztálytársad.
2010. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ő most mindenki nőjét játssza, ezért vagy hagyd a fenébe (ez lenne a legokosabb döntés, te túl rendes vagy hozzá), vagy ha nem tudod magad lebeszélni róla akkor tegyél úgy mintha téged egy cseppet sem érdekelne a csaj. Garantáltan a te öledben fog ülni napokon belül.
2010. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet féltékennyé akar tenni hogy jobban rányomulj vagy csak a "falu kurv_ja" :D:D:d
2010. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ez egy volt osztálytársamra emlékeztet most ő is hasonló cipőben jár:) hát öszintén hagyd a p*csába..ha msot összejössz vele mi a feltétele annak hogy ezt befejezi vagy nem e csinálja a hátad mögött hogy jaj most beleülök a ödön ölébe mer hú de fázok v nincs hely stb.. az meg hogy tetszik háh.. most mer hűdejól néz ki egy lány és egy bunkó paraszt vagy pedig egy hülye vagy flúgos..semmi értelme tetszik tetszik..de nem érné meg egyáltalán csak rosszul járnál vele..
2010. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de mivel most 4 évig minden nap fogom látni, elég nehéz lesz elfelejteni... akkor marad az h nem foglalkozom vele... remélem a suliba majd nem igy fog viselkedni...
2010. aug. 27. 13:17
 6/13 A kérdező kommentje:
vagy megmondjam neki h mit gondolok rola meg h min kéne változtatni?
2010. aug. 27. 13:19
 7/13 anonim ***** válasza:
Sztem a csaj egby r.banc ...:D Az én oszimba is van elég sok és meg kezdődik a suli jobban fogja csinálni nem fogja abbahagyni..Hagyd a p..csába mert nem fog azzal foglalkozni h van pasija .CSak az h minnél több srác ölelgese
2010. szept. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hjajj istenem ''mindennap látni fogom 4 évig'' ! Hát én ugyanebben a helyzetben vagyok, csak nem egy osztalyba járunk hanem egy lakásban élünk. Én is tom h egy ribanc a csaj(legalabb is az lesz belole) es megis vhogy amikor a gozolgo furdobol rafeszulos pizsamaban kiallit elfelejtem minden ribancsagat.nemtom mit tehetnel, azt sem h en mit
2010. szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ugyanezt csinálta velem egy csaj nyáron. amikor érdekelt akkor lesz*rt. amikor engem nemérdekelt akkor azzal akarta felhívni a figyelmem hogy mindenkinek az ölébe ült. és kiderült a barátnőjétől hogy ezzel akarta elérni hogy figyeljek rá. túlsokat ne várj. akkor kisebb a csalódás.
2010. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mot én is ebben a cipőben járok,mondjuk én lány vagyok,és bejön egy otársam,de sztem hát...nemtudom...tetszik-tetszik,de az lenne a legjobb döntés,ha hagynám a fenébe,merthát ha összejönnénk és netalántán össze is vesznénk,négy évig kell az elviselnem,h előttem ül és tudom,h más más lánnyal van együtt,szal ha belegondolsz mi lenne,ha veled történne meg...

Am hát nem szólok bele a te dolgaidba,csinálod úgy ahogy jónak látod :)

2010. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!