Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezhet ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezhet ilyen örökké tartó szerelem?

Figyelt kérdés

Mert én épp ilyenben vagyok. 2 éve tart már lassan nálam ez. Volt egy lány, akivel nagyon jó volt a kapcsolatom, pont akkor jött mikor már minden remény elszállt az életemből, és jobbá tette. aztán egyszer csak úgy szakított velem. Igazi indokot sem mondott, csak hogy ő felejteni akar, akkor is ha szeret. Utána meg mindenre ráfogta...Végül már nem tartottuk a kapcsolatot egyáltalán, ő letörölt mindenhonnan. Én még azóta is ugyanúgy szeretem, nem tudok mással kezdeni, érzem, örökre szeretni fogom. Nem tudom elfelejteni. mi lesz így? Tenni már nem sok mindent tudok.


egy 20 éves fiú.


2010. aug. 26. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
2 év = örökkévalóság?
2010. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi sem tart örökké! Meg hol van ez az örökléthez képest? Épp hogy jártatok egy kicsit! Majd lesz más. Elfogod felejteni.
2010. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is sajnálom! :( De nem fogod örökké szeretni! Én is így éreztem magam mikor a barátom elhagyott. Kb egy évig úgy voltam vele hogy soha senkit nem fogok szeretni. Utána rájöttem hogy hülyeség, elkezdtem ismerkedni és most ismét szerelmes vagyok! :)

Elfogod őt felejteni idővel, csak ne zárkózz magadba sokáig. Rengeteg lány van még.

2010. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a bánatod.. de ha a lány nem indokolt akkor lehet nem aksrt megbántani és azt mondnai hogy már nem szeret és unalmas neki a kapcsolat vagy valami hasonlo... mert ha te nem etttél smemi rosszat és ő szeret akkor mégis mit akar elfelejteni? ez baromság!!! egy ideig ugy fogo érezni h nem tudsz nélküle meglenni és az se kizárt hogy nem fogsz mást megkivánni de lefog mulni a fájdalom csak annyival lesz orsszab h ezután majd nehezebben bizol meg lányokban :S
2010. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs mivel egyszer mindenki meghal amugy meg igen a szüleimnél ez volt és ez is lett volna ha nem halt volna meg édesanyám...
2010. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valakit szeretsz igazán akkor mást már úgy nem fogsz már szeretni. Szerethetsz mást, de az már nem lesz olyan. Én is szeretek egy fiút, de ő nem akar semmit. Hát szenvedek. De egyszer mindenki meghal és vége a szenvedésnek.
2010. aug. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!