Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik igazi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik igazi, mindent elsöprő, örökké tartó szerelem?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

létezik,de ritka.

én pont egy ilyen ritka esetbe vagyok,igen rég óta.

2011. máj. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Smartguy86 ***** válasza:
Igen, csak akarni kell. Két emberen múlik!
2011. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ritka,mint a fehér Volvo
2011. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 szamóca.. ***** válasza:
hááát a mindent elsöprő létezik. a másik kettőben nem vagyok biztos... de mindegy is, ha mindent elsöprő akkor a többi úgysem érdekel. egyszerre a három szerintem nem igazán
2011. máj. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem, bar vannak olyan emberek, akik hajlamosak az idovel megszokassa es kolcsonos szeretette atalakulo szerelmet tovabbra is szerelemnek hivni.
2011. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minden szerelem ilyennek indul. Aztán....................
2011. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

én úgy gondolom, hogy létezik. Tényleg nagyon ritka, mert az emberek többsége megalkuvó. Talál valakit, akivel jó ez meg az, de vannak területek, amelyeken nagyon nem illenek össze, mégis vele marad. Pedig én hiszem azt, hogy mindenkinek megvan a tökéletes párja. Az, akivel minden tekintetben összeillenek. Ha egyszer megismered őt, onnantól nincs visszaút. Megérzed azt, hogy milyen a másik feleddel és soha többé nem akarsz nélküle élni.

Itt jöhet a kérdés, hogy miért nem untok rá egymásra x év után? A válasz pedig egyszerű.. ha rá unnnál, az egyenlő lenne azzal, mintha magadra unnál. Az pedig eléggé elképzelhetetlen.

Mit unnál meg abban, akivel minden jó? Aki minden szükségletedet kielégíti? Nem azt mondom, hogy a tökéletes párok közt nem lehetnek viták vagy hullámvölgyek. Nem attól tökéletes egy kapcsolat, hogy nem veszekednek. Hanem attól, hogy egy életen át szeretni tudják a másikat, mert tényleg ő számára az igazi!

2011. máj. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, de ritka és általában sokat kell tenni érte.
2011. máj. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát hogy örökké-e, azt nem tudom.

De lehet mindent elsöprő akkor is, ha csak az egyik fél van így fele...de az k-u-r-v-a szar érzés.

És gyakori.

2011. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik. Az első kettő már megvan.


10:28

Vannak olyan emberek, akik hajlamosak szerelem helyett beérni a megszokással és a szeretettel.

2011. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!