Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem durva? Minden csaj ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem durva? Minden csaj ilyen?

Figyelt kérdés

van egy bnöm aki most ujra összejött a pasijával és ilyenkor akkora egy idegesitö p_csa.. csak a pasija létezik neki és a személyisége is ugy megváltozik.. bunkobb leszraja a fejem stb.. annyira idegesit a csaj és ha mondom neki akk letagadja és nekem nem lehet igazam.(és ezt nem most játsza el elöször) koptassam le magamrol v mi ?:S

17/L


2010. aug. 25. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek nem minden lány ilyen nyugi de igen le kell koptatni az ilyet nem lehet megváltoztatni majd észre veszi magát ha már nem törődik vele senki addig te se idegeskedsz rajta és boldog leszel ha az leszel:P:)
2010. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne koptasd le magadról, de viszonozd azt neki amit te érzel egyébként meg, most naon szarkedvemvan
2010. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a bajod?:/
2010. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is van egy ilyen BARÁTNŐM aki sokat beszél a barátjáról..sőt szinte csak arról. de ezért nem akarom lekoptatni, pont azért, mert a BARÁTNŐM és ennek ellenére szeretem. vagy kezdj más témába vagy vmi nemtom de ha neked ez ok arra hogy ne barátkozz vele akkor ne hívd a barátnödnek.
2010. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
21:42es mesélj! hallgatunk
2010. aug. 25. 21:47
 6/8 A kérdező kommentje:

neem nem cs beszél cs hanyagol meg bunkobb meg stb..érezteti h most ő felsöbbrendübb mert neki van nekem meg mondjuk nincs..

az nem baj ha mesél róla.

2010. aug. 25. 21:48
 7/8 anonim ***** válasza:
az olyan ember aki felsőbbrendűnek érzi magát nem bírja elviselni ha valaki ellenáll,szóval nem kell szó szerint lebunkózni a csajt de néhány rejtett beszólással is sok mindent el lehet érni.Meg persze ha te is érezeteted vele hogy te felsőbbrendű vagy akkor egy idő után már nem erőlteti ezt a dolgot mert nincs kit elnyomni:P mindezt persze fondorlatosan,barátian kell csinálni.
2010. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon idegesít, akkor részedről lehet egy kis féltékenység is.

Amúgy a legtöbben csak a kapcsolat elején beszélnek megállás nélkül a barátjukról, addig valahogy húzd ki. Ha tényleg a barátnőd, akkor emiatt ne koptasd le, mert ha ő is tényleg a barátnőjének tart, akkor nagyon megbánthatod, ha cserbenhagyod.

2010. aug. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!