Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy engedjem el ezt a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engedjem el ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Nem érzem azt, hogy szerelmes lennék belé. De iszonyúan vonzó, olyan szinten működik a kémia, hogy ha csak rá gondolok feláll és jól érzem magam vele, megnő mellette az önbizalmam és elfelejtem minden problémám. A szex az nem volt még ilyen jó. Ő kapcsolatot akar, de én így nem merek belemenni. Plusz neki nagyon alacsony a jövedelme és még a szüleinél él. Nekem van saját lakásom és jó fizetésem, építem a karrierem ő pedig elvan a pedagógus végzettségével, nem törekszik a jobbra. Szóval megtartanám őt szívem szerint szexre, de ha nem lenne hiányozna, de nem csak a szex. Mellette stresszmentes vagyok.
2021. jún. 17. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Simán, ha még azt sem vagy képes felismerni, hogy szerelmes vagy. És az a legnagyobb kifogásod, hogy van egy szép szakmája, ami érdekli.

Nem való neked párkapcsolat!

2021. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jár a csaj, ha elengeded.:D
2021. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sosem fogom megérteni, hogy ha minden szép és jó, akkor miért nem akarnak vagy mernek rendes párkapcsolatot létesíteni ilyen helyzetben a felek és inkább a szexre tartanák meg, így meg se adva a lehetőséget arra, hogy kiforrja magát a kapcsolat?!


A munkája mellékesnek kéne hogy legyen, így eléggé felszínes a gondolkodásod. Bármikor válthat jobbra.


Ezek a mai fiatalok.... Csak szex minden felelősségvállalás nélkül.

2021. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarod felvállalni, mert nincs elég pénze. Nem kell megmagyarázni, érti mindenki. Mondd meg neki ezt őszintén, ha belemegy, akkor vessen magára.
2021. jún. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most akkor az a gond, hogy ő megelégszik a kicsivel, és ez úgy érzed visszafog majd téged? Nem támogat? Pedig te a világot váltanád meg legszívesebben?



Vagy tényleg csak az a gond, hogy nem mered párodnak vallani őt társaságban?

2021. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!