Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-20 éves pasik szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-20 éves pasik szeretik a kövér csajokat? Ha nem akkor mért nem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 14:34
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez van !

[link]

2010. szept. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Utolsó előttinek. Azért azt ne meséld be nekem, hogy egy egészségtelen embernek jobbak az életkilátásai, mint egy egészségesnek. Szerinted melyik él tovább, egy vékony barna lány, vagy egy kövér fehérbőrű lány? Lehet hogy a gazdagok között kialakult egyfajta ferde hajlam a kövér sápadt nők iránt, de biztos nem ez volt az általános. A kérdés egyébként is jelen időben van. És változtatni sem tudsz rajta, úgyhogy ne siránkozz.
2010. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
88%

Teljes mértékben más a 200 kilós (aki egészségtelenül kövér), járni is alig bíró ember és egy teljes mértékben jó húsban lévő ember között. Amúgy egy egészséges zsírpárnákkal megáldott ember él tovább, és nem a csontkollekció. A zsír sem véletlenül van az emberen. Sokkal kevesebb betegség (megfázás és felfázás rengeteg vállfaja) támadja meg azt, akin van hús és zsír, mint a vékony embert. Nem is említve, hogy rengeteg vitamin csak zsírban oldódik, és csak ott raktározódik el. Amihez szintén kell zsír.


Amúgy nem siránkozok, inkább csak azt sajnálom, hogy a gyerekemnek egy ennyire mű világban kell majd felnőnie. De reméljük ezeket a hülye divattrendeket is elfújja majd az idő, csak kérdés, mi jön helyette.


Amúgy már előre látom: mire a népesség nagy része lézeresen szőrtelenítve lesz, meg fog jönni a divat, hogy szép esztétikusan szőrös test az igazi. Rohanni fognak az emberek a (méregdrága) szőrbeültetésre! Hmm, lehet, hogy kéne addigra pénzt szerezni erre a bizniszre? :D

2010. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

akik azt írják hogy a kövér nőket kéen szeretni azok vagy kövér nők akiket senki se szeret, vagy olyan férfiak akiknek kövér nő jutott

de a 15-20 éves férfiak 90%-a biztos nem jönne össze kövér nővel

egy kövérebb 15-20 évesnél sanszosabb de majd minden férfi vékony szexi nőt keres

szóval nem, nem jönnek be

2012. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Sir Butcher tökéletesen igazad van!


a karcsú nem egyenlő a vékonnyal, kisfiúk!

amúgy egy egészséges férfinak egy igényes és szép nőre (ha az még kicsit húsosabb is) fel kellene, hogy álljon...akinek nem áll fel, azzal komoly bajok vannak...

egyébként A 0,7-es csípő-derék arány a legtermékenyebb, vagyis, egy nőn simán lehet 10 kg plusz, ha jól oszlik el rajta a zsír, akkor bizony a férfiak többsége őt fogja kívánatosnak találni vékonyabb társaival szemben...

2012. márc. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nehogy más mondja meg, hogy nekem mire álljon fel a farkam! :D

Legyetek olyan kedvesek és ne használjatok ezt a kifejezést, hogy "kicsit húsosabb" arra aki zsíros. A hús izom, a zsír az zsír, háj. Tehát nem húsos, hanem zsíros.

A kövér szót se értelmezzük újra! Attól, hogy valaki nem sovány, még nem lesz kövér. Tehát egy nő, akin van zsír, de van dereka, nem lóg a melle, és a feneke, nem hurkás a hasa, az nem kövér vagy dagadt!

A kövér nőket - és itt azt hiszem a legtöbb férfi nevében szólhatok - nem fogjuk vonzónak találni! Akkor sem, ha ti evolúciósan bebizonyítjátok, hogy márpedig az a szép! Le van $zarva.

2012. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
szerintem a karcsú szó ugyanúgy rosszul van használva, mint a kövér, vékony vagy a húsosabb. nem tehetek róla, hogy ezt a szót is szokták használni. vajon honnan kezdődik a kövér...mert ha 100 kg-tól, akkor azért egy 70 kg-os nő, nem minősül kövérnek. és igenis baj van annak a férfinak az impotenciájával, akinek egy 40 kg-os nőre feláll, de egy 60 kg-os nőre nem... (természetes nem az igénytelen, büdös stb. nőkre gondolok) jaj de nagyon fel vagytok háborodva. egyébként is teljesen értelmetlen ez a kérdés. kinek mi tetszik. amúgy meg egy ember nem csak a külsőségekből áll. igyekezni kell, hogy kihozd a külsődből a legjobbat, de nem csak ez számít azért...
2012. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

GreenTea


"és igenis baj van annak a férfinak az impotenciájával, akinek egy 40 kg-os nőre feláll, de egy 60 kg-os nőre nem... "

HÁÁÁÁÁÁÁHÁHÁHÁHÁHÁÁÁÁÁHÁHÁHÁHÁ! xD Ezt a mondatot aztán összeraktad! xD


Egy 60 kilós nő nem feltétlenül kövér. Ezt szerintem egyértelmű. 175 centivel a 60 kiló vékony, 150 centivel már nem annyira, de testösszetételtől függ, hogy kövér vagy nem. Ha 20 kiló zsír van rajta, akkor kövér, ha csak 10, akkor nem.


De ha már itt tartunk, egy nő benedvesedik egy kövér faszira?

Tessék pár kép:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ők mind vonzóak? Egyformán? Mindegyikkel el tudnál képzelni egy kapcsolatot?

Ha már evolúció, akkor közülük Vince Wilfork a legalkalmasabb az utódnemzésre és felnevelésre.

2012. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
utolsó, elolvastad a kommentem többi részét is??? ott írtam, hogy előbb talán definiálni kellene, hogy mit jelent az, hogy kövér...olvass drágám, olvass
2012. márc. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

GreenTea


Elolvastam az egészet, és képzeld én értelmezni is tudom! Te viszont szerintem még mindig nem tudod mi az az impotencia, és azt, hogy hogyan kéne használni a szót. :D

De válaszolj már kérlek, mert én is kérdeztem!

Ott vannak azok a férfiak a képeken. Egyik sem büdös, igénytelen, csóró bunkó. Mind híres emberek, sportolók, színészek és SP...

Vonzók mind?

2012. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!