Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a 14,15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a 14,15 éves jó csajokat alig lehet elcsábítani?

Figyelt kérdés
Én is ebben a korsztályban vagyok, de az ilyen idős lányok az öregebb "pasikra" buknak. Miért van ez? Azt vettem észre, hogy ráadásul a legszerencsétlenebbekkel járnak. Én hiába akarok normális kapcsolatot egy szebb lánnyal, ha ő meg valami 18-20 éves csávóval akar összejönni.
2010. febr. 1. 15:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
gondolj arra, h 18-20 évesen arany korod lesz
2010. febr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%

azért mert van pénzük és kocsiuk és húú de menő ha idősebbel járok mert ő biiztosan megdug

na ezért.van a te korosztályodban normális szép lány is.de a ribanc fajtából keress

2010. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
13 éves vagyok, és azért bukunk a több évvel idősebb pasikra, mert azok menőbbek, érettebbek, nem gyerekesek, és sokkal jobban néznek ki. az én pasim 15 éves.
2010. febr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%

mert a velünk egyidős pasik álltalába éretlenek testileg meg agyilag is

L/15

2010. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
ijhaaa:D 15 az már elégjó
2010. febr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
haha nevetnem kell testileg is ???? :D:D:na nee :D akkor te még nem láttal normális férfit a körödben :D amúgy meg ti is éretlenek vagytok már nem azért hiába értek hamarabb. Szóval nem kell a nyál verés igazából csak f@sz kell nektek meg pénz.
2010. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%
én meg 20 vagyok, van kocsim, helyes vagyok, ki jár velem? ( de engem csak a szex érdekel )
2010. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%
Igenis a lányokat csak a pénz és a helyes pasik érdeklik én is lány vagyok, ez nem titok
2010. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Azért mert csak azt akarják, hogy fektessék meg őket, és biztos menő, hogyha azt mondhatják, hogy a "pasijuk" 18 éves, mikor ő még csak 14...
2010. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
amúgy én is csak kihasználom őket nem nagyon érdemelnek meg mást ha pénzel meg lehet őket venni.
2010. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!