Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a 14,15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a 14,15 éves jó csajokat alig lehet elcsábítani?

Figyelt kérdés
Én is ebben a korsztályban vagyok, de az ilyen idős lányok az öregebb "pasikra" buknak. Miért van ez? Azt vettem észre, hogy ráadásul a legszerencsétlenebbekkel járnak. Én hiába akarok normális kapcsolatot egy szebb lánnyal, ha ő meg valami 18-20 éves csávóval akar összejönni.
2010. febr. 1. 15:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
15%

pasiknak meg csak a kúrás kell...20nő/nap

ez sem titok..

agyuk nincs..ez sem titok:

2010. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Just Happy 94 ***** válasza:
nemtudom, de én 15 vagyok, és nagyon nem érdekelnek engem az idősebb pasik. nem azért, mert csúnya vagyok, mert nem vagyok az, hanem mert nekik tényleg csak a dugás kell... akiket az idősebb fiúk érdekelnek, az azért van, mert a környezetükben nincsenek normális velük egykorú fiúk, akik nekik is bejönnek. ez van, ezt el kell fogadni. amúgy meg a másik a jajj de menő vagyok, ha megdugatom magam 13 évesen egy 18 éves pasival.
2010. febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ne általánosítsatok. Mi az, hogy a csajokat csak a helyes pasik meg a pénz érdekli? Nagy ívben tojok a pénzükre, már boccs!

Nekem is a korombeliekkel az a bajom, hogy kib*szott gyerekesek, éretlenek. Leírhatatlanul. Persze nem mindenki, de az én környezetemben a többség.

L/15

2010. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy a sok köcsög tanár ezt mondogatta nekik, hogy lányok hamarabb érnek, ami szerintem nem is biztos csak van valami célja, lehet, hogy éppen ez, hogy az ilyen idős csajok inkább az öregebb pasikkal járnak akik már telán felelőségtudóbbak és nem lessz azonnal gyerek a kapcsolatból. Me ahogy szétnézek a Gimis osztályomban úgy veszem észre, hogy ez a hamerabb érés náluk nem következett be... Ja és honnan tudják a csajok, hogy egy 15 évesnek nincs akkora pénisze mint egy 18 évesnek. Meg azt honnan, hogy mennyi pénze van? Mert szerintem nekem 15 évesen több pénzem van mint akármelyik 18 évesnek.
2010. febr. 1. 16:07
 15/20 A kérdező kommentje:
Mivel gyerekesek? Pokemonoznak vagy mi? Mert azok akikkel nálunk járnak a jó csajok azok a pasik szerintem szánalmsak. Vagánykodnak játszák a nagyot miközben olyank mint egy 12 éves. Lehet, hogy van motorjuk, de az miért számít mivan akkor? Akárkinek lehet motorja nekem is lehetne, de én jobban szeretek gyalog járni vagy bicajal.
2010. febr. 1. 16:12
 16/20 anonim ***** válasza:

Mert egyszerűen ez a menő... undorítónak tartom mondjuk,hogy egy lány a kora miatt járjon egy fiúval, csak azért mert érettebb/tapasztaltabb, és ahányszor ilyet láttam, mindig AZ vonzotta őket asrácban...

Fognak még rád is ragadni a kisebbek, meglátod;)

2010. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Igenis a lányokat csak a pénz és a helyes pasik érdeklik én is lány vagyok, ez nem titok"


Igen az ilyennek miatt hiszik ezt a férfiak mint te. Bár a kérdés nem nekem szól a 21 évemmel, és a ti korosztályotokban nincsenek férfiak. De azok a srácok is előbb-utóbb felnőnek és pont a hozzád hasonlóak miatt fogják azt hinni, hogy minden nő r.ibanc és csak a pénzt keresi.

2010. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát, én 16 vagyok, és a barátom is, és sokkal jobban szeretem, mint az eddigi barátaimat összesen! Éppen ezért, nem rosszallásból írom, de van amiben igenis "előnyösebb" egy idősebb pasi: volt már 3-4 évvel idősebb pasim, ő egyszerűen felnőtebb, nem is tudom leirni, pontosan hogyan. Érettebb a viselkedés, az értékrendük más, valahogy jobban ki tudta mutatni, hogy szeret. Voltak is konfliktusaink ebből hogy én ezt megszoktam, és furcsavolt a kicsit "éretlenebb" (nemtudokjobbszot) fiú, akit ennek ellenére még jobban szeretek =)
2010. febr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Vicces hogy minden lány az idősebbeket kedveli, ezen én is mindig mosolygok, de tudod mit? Most rájuk cáfolok:) 18éves lány vagyok, a barátom pedig 16 =) Nem gyerekes, nem hazudozik, értelmes és szerethető. Mindez igazán nem korfüggő a lányoknál sem, egyszerűen csak normális gondolkodású egyedet kell találni, tudom hogy nehéz de nem lehetetlen. Légy türelmes, és ne add fel csak azért mert a többség ostoba és kihasználható.
2010. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy tetszik egy ilyen korú lány, csak az a baj, hogy nemigazán vesz észre, pedig nam vagyok gyerekes, nem hazudozok nem nézek meséket nem játszok hülye gépes játékokat. De neki amint láttam az öregebbek kellenek. Lehet, hogy öregebb meg megcsalja hetente kétszer dehát, ha neki így a jó. Meg úgylátom, hogy nemcsak neki tetszik ez.
2010. febr. 1. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!