Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-20 éves pasik szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-20 éves pasik szeretik a kövér csajokat? Ha nem akkor mért nem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 14:34
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
88%

15:21 egyrészt nagyon bunkó, másrészt viszont igaza van :/ TISZTELET A KIVÉTELNEK!


én 16 vagyok de egyszerűen nem vonz egy ducibb lány, pedig én aztán nem követem a divatot... nem tetszettek a ducik 10-11 évesen se, nem tetszenek, most majdnem 17 évesen se

hiába mondanám, hogy de, ő jó lesz nekem, a tudatalattim siránkozna ugyanúgy

2010. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
8%
nem hogy örülnétek hogy a média miatt jó csajokat nézegethettek és nem Pacalokat....
2010. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
79%
előző: és aki kövér az mit tegyen? nézze hogy a jó nők megkapnak mindenkit, ők meg szüzek maradnak? tudod, van ám olyan emberi tulajdonság, hogy empátia - hogy tudd, néha milyen sz@r másnak...
2010. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
29%
nekem is szar.... am meg aki kövér az fogyjon le.
2010. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
64%

jó, mondjuk nekem is sz@r... mind1 akkor ezt hagyjuk

lefogyni meg nem mindenki tud sajnos, még vért izzadva se

2010. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
20%
mert kövér
2010. szept. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
12%
mert taszít
2010. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
68%

11:27


Mit nyervákolsz vazzeg? Úgy teszel mintha a kövérség valami az emberen kívül eső dolog lenne, mikor csak picit kéne odafigyelni az étkezésre és a sportra és megszüntethető! A dagadtság nem érdemel empátiát, mert lehet rajta változtatni, és az ember saját igénytelensége magával szemben, ha nem zavarja, hogy hájas, egészségtelen zsír van rajta, gusztustalanul néz ki, és ocsmány a teste.


És engem zavar a dagadt nő, és nem járnék vele, mert igenis nekem fontos, hogy kívánjam a barátnőmet és egy dagadt csajtól undorodom, ennyi. És ezzel a legtöbb férfi így van, csak maximum elviseli a dagadt nőjét, mert jobb nő nem jut neki.

A karcsú nő tetszik a legtöbb férfinek és NEM A MÉDIA MIATT!

Tanulmányt végeztek afrikai törzseknél, ahol NINCS média hatás, és ott is a karcsú, nagyobb mellű nő volt a legvonzóbb a férfiak számára! Semmiképpen nem a dagadt.


Egy férfinek fontos hogy szexuálisan is vonzódjon a barátnőjéhez. Ezt vagy elfogadja a dagadt nő és felemeli a hájas seggét és lefogy, vagy ha nem hajlandó megmozdulni, akkor ne rinyáljon, hanem tűrje, hogy a vékony barátnői a népszerűek. A nőknek is a helyes, jóképű férfi kell, a férfiaknak is a karcsú, szép nő, ez így volt, és így lesz, az ember vizuális lény.

2010. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
nem,mert kövérek.
2010. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
77%

"A pasik döntő többsége a vékony lányok jönnek be. Ez tisztán genetika, évezredek alatt alakult ki. (és egyáltalán nem a média miatt van). Mivel ezen változtatni úgysem tudsz, nem siránkozni kell rajta, hanem alkalmazkodni kell hozzá."


Ez tévedés, évezredek alatt az alakult ki, hogy a kövér nő a szexis, ugyanis a kövér nő azt jelentette, hogy képes lesz kihordani, szoptatni az utódot akkor is, ha esetleg éheznie kell a törzsnek. Nem is beszélve arról, hogy a kövér nő egy ideje eleget evett, tehát jó eséllyel továbbra is fenn áll a helyzet.


A csontkollekció, és a mű nő (agyonszőrtelenített, műmellek, zsírleszívás, halálra kondizás) azért divat, mert ezzel láthatod, hogy a nő elég gazdag ahhoz, hogy nagy eséllyel megszülje és lehetőleg felnevelje az utódot. Ugyanazért divat ma a csontkollekció: meg tudja fizetni a bio kaját, és a konditermet, ami azért nem olcsó mulatság. És persze nem dolgozza agyon magát, hiszen van ideje eljárni edzeni. Ugyanazért nem divat ma a kövér, de még a normális alakú nő: biztos nem elég gazdag, hogy kövesse a divatot. Épp ezért kívánatosabbak a drága kocsiban ülő férfiak, illetve a drága öltönyös férfiak stb. stb., mert ezzel jelzik: elég gazdagok ahhoz, hogy eltartsák a nőt, és felneveljék a gyereket.


Példa erre: középkorban a divat a hófehér bőr volt, ma a napbarnított. Régen azért vigyáztak kisasszonyok, hogy ne süljenek le, mert ez mutatta: elég gazdag ahhoz, hogy ne kelljen a kinn görnyednie a napon, mint a parasztasszonynak. Ma azért divat a napbarnított bőr, mert jelzi: elég gazdag, hogy ne egy irodába tespedjen, vagy elég gazdag a rendszeres szoláriumhoz. Ennyi, pont. ugyanazok az ösztönök, csak modern korhoz igazítva.

2010. szept. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!