Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez miért van, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez miért van, miért csinálja?

Figyelt kérdés
Szitu: van egy srác akivel 3 évvel ezelőtt ismertem meg, akkoriban volt barátnője. Dumáltunk, de abba maradt, hiszen barátnője volt. Most újra elkezdtünk beszélgetni, mint megtudtam újra kapcsolatban van... De itt egy kis bibi van. Írta a srác, hogy elege van a barátnőjéből, mert mindenkire szinte féltékeny. Beszélni se beszélhet a lány barátaival, de találkozni se találkozhat, mert egyből letámadja, hogy biztos megcsalta. Viszont a srác nem a megcsalós típus. Mondtam neki, hogy ez nem normális dolog, hiszen lehet nincs bizalom a lányba. Majd elkezdtünk erről beszélni és írta, hogy nagyon, de nagyon hasonlítunk ebben a térben (nem a lányra gondolt, hanem magára), ugyanúgy gondolunk mindent. Néha azt érzem, hogy barátként próbál viselkedni velem, de néha mintha flörtölne. Mondta is, hogyha nem lenne kapcsolatban őszintén szívesen összejönne velem, mert értelmes vagyok és nagyon bejövök neki. Nem, nem akarom szétrombolni a kapcsolatukat, mert szó sincs erről. Csak annyira fura azt hallani/olvasni, hogy valaki így viselkedik a párjával

2021. máj. 31. 08:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mondta is, hogyha nem lenne kapcsolatban őszintén szívesen összejönne velem, mert értelmes vagyok és nagyon bejövök neki"


Te csak haverkodsz, hogyne. Neked is legyezgeti az egódat, hogy egy csávó ilyeneket írkál neked. Balfaszkodtok mindketten, remélem a csaja kiteszi ezt a szerencsétlent.

2021. máj. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem én írtam az emlegetett tegnapi kérdést, de mindegy
2021. máj. 31. 09:14
 13/14 anonim ***** válasza:
Nyilván itt mindenki hülye csak te nem 😂
2021. máj. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
De most miről beszéltek? De hagyjuk inkább
2021. máj. 31. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!