Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez miért van, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez miért van, miért csinálja?

Figyelt kérdés
Szitu: van egy srác akivel 3 évvel ezelőtt ismertem meg, akkoriban volt barátnője. Dumáltunk, de abba maradt, hiszen barátnője volt. Most újra elkezdtünk beszélgetni, mint megtudtam újra kapcsolatban van... De itt egy kis bibi van. Írta a srác, hogy elege van a barátnőjéből, mert mindenkire szinte féltékeny. Beszélni se beszélhet a lány barátaival, de találkozni se találkozhat, mert egyből letámadja, hogy biztos megcsalta. Viszont a srác nem a megcsalós típus. Mondtam neki, hogy ez nem normális dolog, hiszen lehet nincs bizalom a lányba. Majd elkezdtünk erről beszélni és írta, hogy nagyon, de nagyon hasonlítunk ebben a térben (nem a lányra gondolt, hanem magára), ugyanúgy gondolunk mindent. Néha azt érzem, hogy barátként próbál viselkedni velem, de néha mintha flörtölne. Mondta is, hogyha nem lenne kapcsolatban őszintén szívesen összejönne velem, mert értelmes vagyok és nagyon bejövök neki. Nem, nem akarom szétrombolni a kapcsolatukat, mert szó sincs erről. Csak annyira fura azt hallani/olvasni, hogy valaki így viselkedik a párjával

2021. máj. 31. 08:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csoda, hogy a barátnője féltékeny, nem is értem. Te biztos örülnél neki, ha a barátod ilyeneket írkálna egy másik nőnek, mint neked ez a díszpéldány. Ha nem tetszik a barátnő, nem klappolnak a dolgok lehet szakítani. Miért van akkor vele, ha ennyire másra vágyik? Vagy csak téged hülyít, arra nem gondoltál még?
2021. máj. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem megcsalós típus de azért te is érzed hogy flörtöl 😂😂😂

Jajj de naiv vagy istenem

2021. máj. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Bejössz neki de nem akar/mer kilépni a kapcsolatából. Nekem a hűséges típusba nem fér bele, hogy idegen nőnek ígérgessek kapcsolatot a barátnőm mellett. Inkább tűnik gyávának, mint hűségesnek. Majd ha veled lesz problémája (ha netán összejönnétek), akkor rólad is egy másik nő (lelki) karjai között fog panaszkodni.
2021. máj. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Úgy mellékesen ezt már tegnap is kérdezted, akkor is kaptál 30 választ és mi voltunk a hülyék mert te biztos vagy benne, hogy a pasi szent és nem akar tőled semmit...

Baj van a toronyban nálad?

2021. máj. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Poénkodni szoktunk egymással, azért is mondtq, hogyha nem lenne kapcsolatban szívesen összejönne velem. 3 évvel ezelőtt beszéltünk egymással, kb 4 hónapig. Abba maradt a beszélgetés. Most újra elkezdtünk. Lehet, hogy hülyít, lehet nem. Ezt csak ő tudhatja. Elmondtam az én verziómat is, hogy legyenek más nemű barátai is, de ez a féltékenység nem normális. Én is voltam kapcsolatban, viszont nálam nem volt az, hogy valahova elment egyből a torkára estem, hogy tuti megcsaltál, melyik r*biddel voltál.
2021. máj. 31. 08:30
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#1 leírt mindent, ha nem akarod észrevenni, hogy veled is ugyan ezt fogja majd játszani, csak más kiscsajnak írogat majd, akkor mi most mit mondjunk? Úgy sem fogsz hinni senkinek.
2021. máj. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jogos a barátnő kiakadása.

Két haver nem úgy beszélget mint te meg ő.

De majd ha egyszer te leszel a barátnő helyében gondolom neked normális lesz hogy a pasid egy másik lánnyal flörtölget meg beszélget a hátad mögött :)

2021. máj. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De most az, hogy mind a letten tudjuk, hogy csak barátok vagyunk akkor mi van? És ha én csak haverkodni akarok?
2021. máj. 31. 08:37
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Uncsizik a kapcsolatában, úgyhogy elővett téged, te meg még 3 év után is vevő vagy egy kapcsolatban levő csávó vergődésére. Akik ilyen flörtölősek, azok más nőkkel is ezt csinálják, mint veled, annyira ne érezd magad különlegesnek. Valszeg okkal féltékenykedik a barátnő is azokra az áldott jó lánybarátokra. Az általad leírtak mindenre utalnak, csak barátkozásra nem. És igen, hülyít. Ha veled akarna lenni, akkor nem unaloműzőnek keresett volna fel, hanem szakít a nőjével és elhív randizni. Így csak egy kis egotuning vagy.
2021. máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy te mit akarsz

A pasi nem haverkodik

Hisz te magad írod hogy van flört

Innentől a pasi nem korrekt és abszolút nem tisztességes a barátnőjével szemben. És elég egyértelmű, hogy a bugyidba akar mászni

De mondjuk ezt tegnap is leírták neked páran

De látom a felfogással vannak bajok

Úgyhogy a lehető legjobb jelölt vagy a pasinak mert nem te vagy a legélesebb kés a fiókban az már biztos!

2021. máj. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!