Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok járnátok olyan pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok járnátok olyan pasival, aki csóró? Se kocsi se lakás?

Figyelt kérdés

2021. máj. 23. 22:16
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összejöttünk nem volt se kocsija, se lakása ahogy nekem se. Nem tartottam ettől függetlenül csórónak. Eltelt azóta 7 év. Összeházasodtunk, közösen vettünk házat, kocsi azóta sincs, mert megoldjuk bringával, ha nagyon muszáj ott a tömegközlekedés. Nem én voltam az első barátnője, előttem volt 2 komolyabb és 3 lazább kapcsolata. Szóval, egyáltalán nem ezen múlik.
2021. máj. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudnék rá felnézni.És ezáltal szerelmes sem tudnék lenni.
2021. máj. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Igen,kell a szereto ladaszamra.
2021. máj. 24. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nekem van házam (saját pénzből), és némi pénzem.

Az én házamba ne költözzön be senki, és a pénzem se fogom elkölteni rá.

2021. máj. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

12-es vagyok

#18 Igen, igazad van, de mivel ,,csajok" megszólítás volt valamiért evidensnek gondoltam, hogy a tinikhez/fiatalabbakhoz szól a kérdés. Nyilván az engem is zavarna, ha valaki már dolgozik és nincs semmi pénze, hiszen az azt jelenti számomra, hogy nem tud bánni a pénzzel. Egy ilyen ember mellett pedig nem érezném biztonságban magam. A saját kocsi akkor sem lesz szempont soha, hiszen nem csak anyagi okból fordulhat elő, hogy valakinek nincs. A saját lakás szintén olyan dolog, amit nehéz egyedül elérni. Nekem elég az, ha látom, hogy mindent megtesz azért, hogy letegyen valamit az asztalra. De ahogy a többiek is írták nem ettől lesz valaki gazdag. Ismerek olyat, aki örökölt, emiatt van saját ingatlanja. De minden pénzét elszórja cigire, kacatokra meg játékokra és hónap végére kajára sem telik neki. Női szemmel szerinted hogy lehetne felnézni egy ilyen alakra? Ezen kívül ahogy több Nő is írta, hogy nekik van saját ingatlanjuk és emiatt elvárják, hogy a párjuknak is legyen

Érthető szempont ez is. Ez a kérdés nem fekete-fehér, hiszen nem mindegy melyik korosztályról van szó. Emellett mindenkinek más szempontok fontosak, illetve a férfi oldalon is ezer ok lehet, ami miatt nem valósultak meg ezek a dolgok. Így kicsit megfoghatatlan ez a kérdés, egyszerűbb lett volna konkrétumot írni

2021. máj. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

"Nem tudnék rá felnézni."


Olvasom itt többször, ez amúgy tök érdekes, ha belegondoltok, hogy itt az elmúlt száz-százötven évben a nők kivívták az egyenjogúságát, politikailag, tudományos, kulturális, gazdasági életben, egyenlő fizetéseket stb. Mégis mint látjuk sokan arra vágynak, hogy a férfiak felettük álljanak, és "fel lehessen nézni rájuk". Akkor miért is? Na most ez így dupla kitolás a férfiakkal, mert ugyanolyan feltételekkel indulnak mint a nők, de többet kell tenniük valahogy mégis, azért lássátok be, hogy ez nem fair, majd ha minden nőnek lesz kocsija meg saját ingatlanja, akkor várhattok el ilyesmit -mondjuk akkor adja magát a kérdés, hogy minek legyen a férfinek is feltétlen, ha már úgyis egyenjogú mindenki és például két lakás úgysem kell, ha összeköltöztök.

Gondolom más is érzi a problémát ezzel a "felnézős" dologgal. Az még eszembe jut, hogy az ilyen felnézős nők valójában azt szeretnék, hogy a pasijuk lenézze őket? 🤔

2021. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Ami még feltűnik az a 14. 15. válasz a 14. válasz (sajnos és ez sokat elmond) fel van pontozva 100%-ra öt válaszoló által, majd mikor valaki ezt kimondja, az meg le van pontozva 0%-ra! 🤣 Ezt a tudathasadást, tehát a nők erre vágynak, de ha valaki erre felhívja a figyelmet (khm a nők pénzéhségét) akkor meg az már le van pontozva pedig lényegében véve csak egyetértett vele.
2021. máj. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
0%

#26

Nem! Nem szeretném, hogy barki is lenézzen. Viszont rendkivül illuziorombolo, hogy csak hozzam tudunk felmenni, mert neki nincs lakasa...vagy, hogy randi után nem visz haza autóval! Vagy, amikor felezni akarja a számlát az etteremben...Ugye első randi mindig vacsi+esetleg mozi....Soha életemben nem fizettem még ilyen helyen, kivéve ha a baratnőimmel memtem. Nekem ez tökéletesen megfelelt eddig.

En az a fajta Nő vagyok, aki szereti ha elkényeztetik, szeretem, ha a párom hercegnőként kezel, ha elvisz wellneselni....ha szervez izgalmas programokat, (ehhez pénz kell) és elég illuzióromboló tud lenni az is, ha ezeknek a költségeit felezni akarja. Nem baj, ha te ezt nem tudod/akarod megadni egy Nőnek, - majd megadja más... A másik dolog, ami miatt ez fontos, az a gyerek. Ha később úgy alakul a kapcsolat, akkor ez fontos, es elengedhetetlen, mert az én kieső keresetemet is pótolnia kell. (Önmagában persze kevés) Eppen ezért soha nem pazaroltam az időmet olyan férfira, akinek nem volt megfelelő a egzisztenciája.


Én nem keresek sokat (netto 400 korul) de sikerult lakast vennem segitség nélkül, (igen, az önerőt külföldi munkaval hoztam össze) a reszleteket pedig az itthoni fizetésemből rendztem, es vettem autot is.... De könyörgök...ha nekem Nőként ment, 25 éves koromra, nehogymár egy férfinak ne menjen.

2021. máj. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Mint Nő, igazi nő nem pasi aki kiadja magát annak, hogy a #28 válaszoló nem nő.


Gondolom egy sikertelen kisfarkú incel srác, vagy ha nem is incel, de egy lúzer, aki így akar minden nőt pénzéhesnek beállítani.


A kérdésre is felelek!

Ameddig van hol laknia, és az nem egy elhanyagolt putri, és ameddig biciklivel meg busszal el tudja intézni a dolgait nem érdekel, hogy milye van vagy nincs. Mostani páromnak sincs kocsija, és albérletben lakunk.

2021. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
29! Valószínűleg igazad van, bár vannak brutál pénzéhes nők is, ez annyi hülyeséget beszél, hogy gyanúsan trollkodó férfi az illető.
2021. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!