Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok járnátok olyan pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok járnátok olyan pasival, aki csóró? Se kocsi se lakás?

Figyelt kérdés

2021. máj. 23. 22:16
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, mondjuk kb 22 éves koromtól, amikor már végeztem az iskolákkal, 33 éves koromig, amíg lett házam, volt 8 komolyabb kapcsolatom, meg néhány lazább.
2021. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne járnánk egy ilyen pasival? Kocsim van, de amíg nem volt addig sem volt ez szempont párválasztásnál. Lakásom nincs, ahogy a korosztályom nagy részének sincs (20 vagyok) Én úgy vagyok vele, hogy szeressük egymást és stimmeljen az értékrendünk és a jövőbeli terveink. Az anyagiakat összehozzuk közösen. Persze lehet dobálózni azzal, hogy a nőknek csak az anyagiak számítanak. És persze, van egy ilyen réteg is. De érdekes módon nekem a barátnőim sem anyagiasak, a fiú barátaim párjai között sem volt aranyásó soha. Szóval azoknak a férfiaknak, akik ezzel dobálóznak érdemes lenne elgondolkodni, hogy milyen emberekkel veszik körbe magukat és nem általánosítani..
2021. máj. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

Hát 40 évesen szeretném már törleszteni legalább a saját lakásom, nem sok kilátásom van ennél többre szerintem, így valószínűleg akkor már nem állnék le olyannal akinek ennyi idő alatt nem sikerült egyről a kettőre jutnia, vagy egyáltalán nem is akart.


Viszont most 22 évesen nem igazán érdekel, hogy a korosztályomnak + 5 év van e lakása vagy kocsija, én sem tudom jelenleg felmutatni egyiket sem.

2021. máj. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen pasira nem tudnék férfiként nézni...szóval nem
2021. máj. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
21%
14! Legalább van EGY aki őszinte.
2021. máj. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
#10 akkor valami nagyon gáz van veled. Mi a problèma veled?
2021. máj. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
#11 11 év alatt 8 komoly meg pár laza ? Hogy jön ki a matek ?
2021. máj. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
91%
#12 #13 csak azért mondjatok ezt mert fiatalok vagytok . Nyilván egy huszonéves mèg az albérletet is nehezen fizeti nemhogy saját lakása lenne.
2021. máj. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

17-es! Mi a kérdés, mit nem értesz? A komoly kapcsolatot nem csak időben mérhetjük, ha esetleg ez zavart meg. De ha mindegyik komolyabb 1évig tartott, mondjuk 1 hónap szünetekkel, a maradék két év alatt meg volt néhány laza, akkor még a matek is kijön, tehát nem értem min akadtál fenn. Egyébként nem így volt, de szerintem ez lényegtelen. Csak az a fontos a válaszomban, hogy tapasztalatból tudom, hogy vannak lányok, akiket nem elsősorban az anyagi dolgok érdekelnek és nem is olyan ritka, ha csak én legalább 15-tel találkoztam 11-12 év alatt.

Ja és ez alatt az idő alatt 2 olyannal találkoztam, akinek fontosabb volt a pénz, mint én. Velük természetesen nem lett semmilyen kapcsolatom.

De látom itt néhány reakcióból, hogy az olyan lányokat, akik nem pénzre hajtanak lepontozzák, meg nem hisznek nekik. Na ezért találkoztok mindig olyanokkal, akiket csak a pénz érdekel.

2021. máj. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Feleségül is mentem hozzá. Bár szerintem nem attól csóró valaki, ha nincs se kocsi, se lakás. Így a páromat sem tekintem csórónak.
2021. máj. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!