Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Odavagyok a keresztanyámért....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odavagyok a keresztanyámért. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szívesen kefélnék vele, de a rokoni kapcsolat, és a némi korkülönbség miatt nem fogunk összejönni. Pedig látom rajta, hogy ő is odavan értem. Hogy csillapítsam a vágyaim? Hogy érjek hozzá közelebbről? Ő 35, én 16 éves vagyok.


(Hülye válaszolók kíméljenek!)


2010. aug. 24. 00:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Lehet, h nem is vérszerinti rokonok. Nekem sem vérszerintem a keresztapám...
2010. aug. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: vérszerinti( előbb rosszul írtam)
2010. aug. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Anyám testvérének a felesége.
2010. aug. 24. 00:36
 14/20 A kérdező kommentje:
Végül is nem vérszerinti...
2010. aug. 24. 00:39
 15/20 anonim ***** válasza:
Úgy tényleg nem vérszerinti. Én vagyok a 3. és nem tartom még mindig jó ötletnek a dolgot, mert ez családon belül nagyon nagy botrányba szokott fulladni, de amikor olvastam, hogy mit tanácsolt az egyik válaszadó (hogy legyél sokat a közelében, legyél érdeklődő és még ne próbálkozz) kicsit elgondolkoztam rajta, hogy (én bármennyire is "betegesnek" tartom családon belül az ilyeneket, akár vérszerinti rokon, akár nem) talán pár év múlva, ha kivársz és elválnak akkor még működhet is. De ezt te látod igazából, hogy milyen irányban érdeklődik irántad.
2010. aug. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Húúú! Ne haragudj öregem, de szerintem anyád testvére nem igazán örülne annak, ha megdugnád a feleségét. Még akkor sem, ha válnak. Vannak ugyanis tabuk: családon belül pl. nem dugunk meg senkit (kivéve a saját feleségünket), mert ez komoly bonyodalmakhoz vezet, melyek nagymértékben befolyásolják az életünk hátralévő részét. Amúgy szerintem anyád sem örülne ennek a dolgonak. Meg gondolj arra is, hogy keresztanyádnak, aki édesanyád testvérének a felesége, van két gyereke is.
2010. aug. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Van két gyereke: Nekem ebből az esik le, hogy tudja a dörgést és hát belül is minden rendben van vele, ha már szült két gyereket.


Ha egyszer megdugnád, nyilván nem mondanád el senkinek és akkor is utolsónak az anyádnak vagy a nagybátyádnak. A gyerekei korára azért kíváncsi lennék. Dugd majd meg, ha elváltak. Remélem attól, hogy nem vagytok vérrokonok a válás után is megmarad a kapcsolatotok és a beszélőviszony köztetek.

2010. aug. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nos, történt valami végülis?
2010. okt. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne.
2010. okt. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én egyszer strandra mentem keresztanyámmal. Bementem egy öltözőfülkébe. Levetkőztem és mikor teljesen meztelen voltam beléppett keresztanyám. (nem zártam be az ajtót, aztmondt kint megvár) Azt mondta bejött mert már nagyon úszkálni akar, átöltözik velem. Én akkor még szűz voltam, nemnagyon láttam élőben meztelen női testet. Elkezdett vetkőzni énmeg közben akaratlanul is néztem, éshát megmerevedtem és ezt ő is látta. Ment dzépen a nap, úszkáltunk fürödtünk. Egész nap csak a melleit néztem, nem hittem el amit reggel láttam. Aztán kezdett esteledni, és indulás haza. Megint együtt öltöztünk, csak most felém fordult, direkt mikor lehúztam a gatyám. Azt mondta, látta, hogy szoktam máskor is nézegetni, meghogy reggel hogy néztem a borotvált punciját, éshogy nagyon tetszik neki a farkam. Majd előhúzott egy óvszert és mondta:"szeretnél még egy jó fél órát boldogan tölteni?" Iszonyat zavaromban csak bólogattam. Aztán levetkőzött, csókolóztunk, kicsitt szopott, aztán iszonyatosan megdugtam. Nagyon jó volt. Azóta nagyon gyakran, hetente szeretkezünk hol itt, hol ott. Imádom!:)))
2015. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!