Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Odavagyok a keresztanyámért....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odavagyok a keresztanyámért. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szívesen kefélnék vele, de a rokoni kapcsolat, és a némi korkülönbség miatt nem fogunk összejönni. Pedig látom rajta, hogy ő is odavan értem. Hogy csillapítsam a vágyaim? Hogy érjek hozzá közelebbről? Ő 35, én 16 éves vagyok.


(Hülye válaszolók kíméljenek!)


2010. aug. 24. 00:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
family fucker...
2010. aug. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Milyennek írnál le egy hülye válaszolót?

Ezen mindig elgondolkodok, mert mindenkinek más a hülye.

2010. aug. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem félreérted ezt a dolgot. Az, hogy kedves veled valószínű, hogy csak amiatt van, mert rokonok vagytok. Ha meg nem akkor beteges egy családi kapcsolat. Szerintem minnél hamarabb verd ki ezt a dolgot a fejedből és keress egy veled egykorú lányt, akit "kefélhetsz". És semmiképp ne próbálkozz be nála, mert az nagyon rosszul fog elsűlni.
2010. aug. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ülj a vécéjére.
2010. aug. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
3.-nak kösz!
2010. aug. 24. 00:16
 6/20 anonim ***** válasza:

Milyen jelekből láttad eddig, hogy te is bejössz neki?


Milyen gyakran találkozol vele? Van férje vagy családja?

2010. aug. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#2! Aki nem tud normálisat válaszolni, erre beír egy hülye, bunkó megjegyzést...
2010. aug. 24. 00:19
 8/20 A kérdező kommentje:

00:18-nak!


Van férje és két gyereke. Dehát mostanában elég zűrös a viszonyuk, lehet, hogy válnak... Éshát így majd "ideisegykicsit, odais..." Értitek...

2010. aug. 24. 00:23
 9/20 A kérdező kommentje:
Hetente találkozok vele... Van amikor gyakrabban is.
2010. aug. 24. 00:25
 10/20 anonim ***** válasza:

Akkor várj ki. Most ne rohand le. Ha tényleg válás lesz, akkor legyél sokat majd náluk. De ne úgy, mint a rokongyerek, akit állandóan ki kell szolgálni, hanem inkább te legyél az ő támasza a válás idején. Ilyen fiatalon még ezt nehéz tényleg jól csinálni, de ha mindig ott leszel neki, ha magányos, egyszer észre fog venni. Ne támadd le hirtelen, szóval ne kezdd soha fogdosni, vagy ne csókold meg, mert akkor két nagy pofonnal mehetsz haza utána, de ha valami fontosat mesél, akkor együttérzően fogd meg a kezét.


Milyen rokonságban vagy vele? Tehát konkrétan ő kid neked (pl. anyukád testvére, így kérdezem)?

2010. aug. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!