Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szerelem?

Figyelt kérdés

VAn egy nálam idősebb srác aki először csak tetszett de erő s a gyanúm hogy szrelmes lettem.

mikor látom vag tudom hogy jön akkor a szívem és fennt a mellkasomnál erősen szorít lüktet, nem tudom mi legyen mert a korkülönbség miatt szerintem nem lehetne semmit bár ha ő szeretné én benne lennék.

Jobb lenne elfelejteni?

De hát egész nap rá gondolok.

Szerintetek mit csináljak elmondjam neki?

Ne fikázzatok légyszi de a korkülönbség 25 év..:S

15

40


2010. aug. 23. 15:42
1 2
 11/11 anonim válasza:

ne! semmiképpen ne mond el neki!!!

fiatalabb koromban nekem is volt ilyen.azt hittem szerelmes vagyok, aztán megismertem vkit. és most már tudom, hogy az csak rajongás volt.ez teljesen normális. és mivel ilyen nagy a korkülönbség, ő sohasem gondolna rád úgy, mint férfi a nőre.szóval felejtsd el mihamarabb!

2010. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!