Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szerelem?

Figyelt kérdés

VAn egy nálam idősebb srác aki először csak tetszett de erő s a gyanúm hogy szrelmes lettem.

mikor látom vag tudom hogy jön akkor a szívem és fennt a mellkasomnál erősen szorít lüktet, nem tudom mi legyen mert a korkülönbség miatt szerintem nem lehetne semmit bár ha ő szeretné én benne lennék.

Jobb lenne elfelejteni?

De hát egész nap rá gondolok.

Szerintetek mit csináljak elmondjam neki?

Ne fikázzatok légyszi de a korkülönbség 25 év..:S

15

40


2010. aug. 23. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Csak rajongás.
2010. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
"szívem és fennt a mellkasomnál erősen szorít lüktet" = Rákos vagy. Sorry hogy tőlem kell megtudnod.
2010. aug. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
apakomplexus vagy gerontofilia...valassz!
2010. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja, ez a faterod haverja? Szar ügy.
2010. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Captain Frájer ***** válasza:
50%
Csak rajongás. A szerelmet egész másképp írtad volna le.
2010. aug. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem fikázlak.Viszont akkor térj észhez kislányom.



Anya

2010. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szerelem. De szerintem nézz körül az osztályodban is, vagy a párhuzamosokban. Találni fogsz egy (két) olyan srácot, akiket szadiznak és kiközösítenek a többiek mert "furcsák", és "nem menők", viszont nagyon érdeklődnek egy bizonyos téma iránt. (Ez a téma sokminden lehet, a vonatoktól kezdve az elektronikán át a programozásig.) Nos ezek a srácok 14..16 évesen állnak lelkileg olyan szinten, amin az átlag 40 évesek, sőt szellemileg az emberek többsége sosem fog oda eljutni, ahová ők már most eljutottak.

(37/F)

2010. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nincs apakomplexusom és nem apám haverja egyszerűen csak mikor amközelemben van hozzá akarok éri csak véletlen, lesem minden szavát, energiát érzek felőle, imádom a szemét, azt ahogy mosolyog..amugy nincs felesége se barátnője.

Szerintetek elmondjam neki?

2010. aug. 23. 15:54
 9/11 anonim ***** válasza:
inkább keress korban magadhoz illőt, azért ez a 25 év elég sok, én 17 éves vagyok, undoritonak találnám ha egy 40 éves pasival kéne lennem :/
2010. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
rajongás. 13évesen én is szerelmes voltam mindenkibe, mindegyikről el tudtam volna képzelni, hogy vele fogom leélni az életem. illetve azt hittem. Most 18 vagyok, és kinőttem a naivitásból. Te is ki fogod. És ne éreztesd vele, hogy mit érzel, mert abból nagyon nagy beégés lesz, inkább felejtsd el, hidd el, ez nem szerelem, csak rajongás, valami izgalmas szitu hogy húú a korkülönbség miatt is meg minden..de a szerelem az valami egészen más.
2010. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!