Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint tényleg komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint tényleg komolyan gondolja velem?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 hónapja járunk..tudni kell a pasiról hogy elég csajozós..mondta is az apja hogy 1 hétnél tovább nem igen járt egy csajjal se.. pedig akkor mi már 1 hónapja jártunk és azt mondta az apja hogy akkor nagyon megfogtam mert nála ez ritka. Járt ő egy csajjal 1 évig csak mindig megcsalta állítólag azért mert a csaj is őt.

Beszélgettünk is erről és azt mondta hogy a többi csajt csak megb@szta és dobta..de azt mondja hogy belém ku*vára szerelmes.. és komolyan gondolja velem. Mégis félek hogy nehogy énis úgy járjak mint a többi csaja.. :S Szinte már az egész rokonságának bemutatott. :) Például múltkor jött vmi rokona kocsival és kiszólt hogy bese mutatod a b.nődet.. beszélgettünk egy kicsit és utána mondta a rokona hogy vigyázz vele mert nagy csajozós..

Az ő szülei is nagyon kedvelnek és az én szüleim is őt. :)

Bízok benne mert tudom hogy szeret..és énis őt nagyon.. csak azért picit félek. :S


2010. aug. 23. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? mert ha nem nőtt még be a feje lágya akkor nem fog megkomolyodni!
2010. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

persze énse arra gondolok hogy vegyen el.. xD de azért jó lenne pár hónapig járni..

Fiatalok vagyunk még én 15 ő 17.

2010. aug. 23. 10:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen fiatalok vagytok akkor csak annyit mondok hogy kutyából nem lesz szalonna!:S Bocsesz!
2010. aug. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mhát majd meglátjuk mi lesz.. :D én már nagyon szeretem :S
2010. aug. 23. 10:45
 5/5 A kérdező kommentje:
meg mondta az egyik haverja hogy csinos csajod van nagyon becsüld meg.. és azt mondta a pasim hogy az lesz..hmm. :D xD
2010. aug. 23. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!