Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ez igaz rolatok? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ez igaz rolatok? Ti tenyleg ilyenek vagytok?

Figyelt kérdés

Fiuk azt szeretitek ha egy lany nem adja magat egybol es meg kell erte kuzdeni..vagy azt, ha mar az elso heten dol mint a homokzsak-.-....Kivancsi lennek ra mivel A legtobb fiu csak azokkal a csajokkal all szoba akik gyorsan adjak magukat es ramenosek...Azok a csajok akik elvarjak a fiuktol hogy udvaroljanak azok mar nem is kellenek...Ezt csak azert mondom mert az apam mindig azzal van...Hogy a fiuban allitolagosan benne van ilyen hogy is mondjam xd "vadaszoszton" es azt jobban elvezik ha egy csajt nehezebben lehet megkapni...es azt a not jobban is fogja szeretni es becsulni...Amikor az apam ezzel jon en mindig leoltom h apa ilyen fiuk mar nincsenek-.-...De olyat is hallottam hogy a mostani nok olik ki a fiukbol ezt a hajlamot, azzal hogy egybol agynak dolnek, es ok masznak a fiura s nem forditva tehat ok kezdemenyeznek...Ne ertsetek felre en nem vagyok az a ramenos tipus nem lenne hozza gyomrom lany letemre kezdemenyezni..Nem is ertem az apam mit akart ezzel..amikor velem meg ilyen problema sose volt nah mindegy (elkalandoztam xd) Szal


Ebbol mi igaz minem??? Az apam tevedett???

Oh es majd elfelejtettem Miert bajk ha egy lany szuz???

En ezt sosem ertettem -.-" De komolyan mi abban a rossz..??? Amikor megkerdeztem a fiutesomtol mert pont egy olyan filmet(unneprontok unnepe) neztunk amiben ez elhangzott...azt mondta hogy most nem kepzeled hogy ezt en elmondom neked...Nah gyujtsel informaciokat ha tudsz

-.-"

16 L


2010. aug. 23. 05:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én leginkább azt szeretem, ha egy lány nem játssza magát. 16 évesen még a többség csak "mert azt mondták" alapon húzza a fiú agyát, erre meg a srácok 90%-nak nincs szüksége.


Ha az érzéseidet követed, akkor sosem lesz problémád.


A szüzesség meg nem probléma, csak az idióta médiának sikerült ezt az emberek fejébe vernie, sok más hülyeséggel együtt.


20F

2010. aug. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 rozika10 ***** válasza:

hát fiuja válogatja a pasim 3 nap után megkapott 10 éve és eég jól elvagyunk,mondjuk ő 14 évvel idősebb!

A férjem 2 évvel idősebb várt rám 2 hónapot addig csak csók volt és 8 éve tart! ugyhogy minden fiu más

2010. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Apádnak igaza van!!! Nekem is jobban bejöttek azok a csajok akikért "küzdeni" kellett! Ha nem képes várni rád 3-4hónapot legalább akkor nem is kellesz neki annyira!!! Én képes voltam 4hónapot várni! Mert fontos volt nekem! 18 éves voltam akkor. Nem is kéne olyan lány aki 2-3 randi után hanyatt vágja magát!


24/F

2010. aug. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Koszi szepen sracok xd :)ez jol esett...a hol vannak a rendes lanyok? Kerdesre az en velemenyem az...hogy...hiddjetek el hogy vannak meg ...csak nehez oket megtalalni...tapasztalataim szerint..(van egy fiu tesom) A fiuk tobbsege vonza mint a magnes a ribancokat..s ez valoszinuleg azert is van mert a fiuk erdeklodeset jobban felkelti..egy ribi sajnos mint egy normalis csaj...xd a mamam mindig azt mondja hogy megbanta h a papam 17 o meg 18 volt amikor osszejottek...igaz meg mindig egyutt vannak...de a papam sokszor qurvazott mellette...szinte allandoan-.-....szal velemenye szerint olyan fiuval nem szabad komolyan foglalkozni aki nem tombolta ki sexualis vagyait...Szerintem a fiukban is van hiba mert ..addig amig nem tomboltak ki magukat addig ra sem birnak nezni egy normalis nore.s csak utana akarnak igazi kapcsolatot ami igaz szerelmen alapul miutan mar meguntak azokat a semmire valo nokkel valo kapcsolatokat ...Szal sztm ebben igaza van a mamamnak ...es szerintem se erdemes olyan fiunak odaadnod magad hipp-hopp aki meg tul fiatal es nem gyujtott eleg tapasztalatokat (nem elte ki vagyait) mert addig ugysem fog nyugodni, meg ha imad is teged amig kinem probal mas eghjalatokat is -.-"


De annak orulok h a legtobben szerettek "vadaszni" xd ;)

2010. aug. 23. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!