Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ez igaz rolatok? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ez igaz rolatok? Ti tenyleg ilyenek vagytok?

Figyelt kérdés

Fiuk azt szeretitek ha egy lany nem adja magat egybol es meg kell erte kuzdeni..vagy azt, ha mar az elso heten dol mint a homokzsak-.-....Kivancsi lennek ra mivel A legtobb fiu csak azokkal a csajokkal all szoba akik gyorsan adjak magukat es ramenosek...Azok a csajok akik elvarjak a fiuktol hogy udvaroljanak azok mar nem is kellenek...Ezt csak azert mondom mert az apam mindig azzal van...Hogy a fiuban allitolagosan benne van ilyen hogy is mondjam xd "vadaszoszton" es azt jobban elvezik ha egy csajt nehezebben lehet megkapni...es azt a not jobban is fogja szeretni es becsulni...Amikor az apam ezzel jon en mindig leoltom h apa ilyen fiuk mar nincsenek-.-...De olyat is hallottam hogy a mostani nok olik ki a fiukbol ezt a hajlamot, azzal hogy egybol agynak dolnek, es ok masznak a fiura s nem forditva tehat ok kezdemenyeznek...Ne ertsetek felre en nem vagyok az a ramenos tipus nem lenne hozza gyomrom lany letemre kezdemenyezni..Nem is ertem az apam mit akart ezzel..amikor velem meg ilyen problema sose volt nah mindegy (elkalandoztam xd) Szal


Ebbol mi igaz minem??? Az apam tevedett???

Oh es majd elfelejtettem Miert bajk ha egy lany szuz???

En ezt sosem ertettem -.-" De komolyan mi abban a rossz..??? Amikor megkerdeztem a fiutesomtol mert pont egy olyan filmet(unneprontok unnepe) neztunk amiben ez elhangzott...azt mondta hogy most nem kepzeled hogy ezt en elmondom neked...Nah gyujtsel informaciokat ha tudsz

-.-"

16 L


2010. aug. 23. 05:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tíz évvel idősebb leszel, akkor lesz igaza apádnak. Most nem igazán, most dőlni kell mint a homokzsák. Illetve nem kell, csak sajnos beválik.
2010. aug. 23. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz ha valaki szuz....egy bizonyos korig.pl ha vki 23évesen szuz az sztem gáz.am tényleg acsajok k.rvulnak.persze ez nem általános?tás,csak en igy látom.es ha megkapsz egy csajt hamar általában hamarbb is vé ge van a kapcsolatnak.
2010. aug. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Funktasztikus ***** válasza:
tegnap pont ezt mondtam egy lánynak hogy szeretem ha küzdeni kell;) mert akkor látszik hogy a csaajra vadászni kell...ez mind szép és jo de utálok várni ..:)deh ez van valahogy a tiltott gyümölcsöket szeretem..faterodnak teljesen igaza van....
2010. aug. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez életkor függő is.Ha kívánsz valakit,miért ne lehetne lefeküdni vele akár egy hét után?Ha meg nem tetszik,minek foglalkozni vele.

Ezt a küzdő dolgot is kb 20 éves korig lehet élvezni,utána inkább idegesítő,hogy nekem kell hajkurászni.

A 23-24 év fölötti nők sem azért dugnak első-második-harmadik randin,mert lotyók,hanem mert felmérnek minket.

Nem lakik a szüleivel,nem-e kisfarkú,eltartja magát,tud-e dugni,egyszóval férfi vagy kisfiú.

Ha szűz vagy játszadozhatsz kicsit több időt is,de szerintem kb 2 hónap alatt fel tudod mérni,hogy kell-e a jövendőbeli fickó neked,vagy nem.

2010. aug. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

én nem szeretem ha egy csajt egyből megkapok, mert abból rendes kapcsolat nem lesz.


pl. az első randitól számítva a szex, 1 héttől 2 hónapig a normális.


nem 3 óra után.


és igen.


szeretek harcolni azért hogy megkapjam a csajt.


18 F.

2010. aug. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

most ebből annyi igaz.. hogy.. igaza van .. és kérdezek valamit..

Hol vannak a rendes lányok?????? na ezt mondja meg nekem valaki..!! hol lehet találni ilyen lányt.. ?

2010. aug. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Funktasztikus ***** válasza:
89%
hoppá:D ez a kérdés ott van a szeren:)hol vannak?
2010. aug. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem arany középút. Az sem jó ha nagyon korán és az se ha nagyon későn történik meg a szex, mert ha korai akkor nincs miért küzdeni az elején, mert egyből mindent megkapsz, viszont ha nagyon halasztod akkor meg nem minden csávó tud mondjuk éveket várni, főleg ha már elmúlt 18, persze itt is vannak kivételek. A lányokról pedig az a véleményem, hogy igen, sajnos manapság az én korombeliek 90%-a ribanc... És így elég nehéz egy normális lányt találni. 16/F
2010. aug. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

így van..

én még nem találtam ilyen lányt.. aki nem kihasznált.. élősködött rajtam stb kiszolgáltat magát otthagyott elment buliba mással.. sexelni hát köszi.. eddig egyetlen egy lány van aki nem használt ki.. Tesóóm.. ennyi

2010. aug. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kifejezetten sexy ha egy csaj szűz. Max 20 éves korig sztem. Én is szeretem ha várat magára...:)
2010. aug. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!