Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen mással csókolózott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen mással csókolózott?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 22:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mással, tamással.
2010. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Kivágnám mint macskát.. mert itt bizony baj van az érzelmeivel és ha nem szeret akkor vége a dalnak.

Ha szeretek valakit sem józanon sem részegen semmilyen körülmények között nem csalom meg sehogy senkivel.


Ha minden ok lenne köztettek nem smárolt volna mással..sőt ha részeg és valaki rámászik akkor is elküldi a francba, mert párkapcsolata van. Az ital nem mentség nem tesz meg az ember olyat részegen amit ne akarna vagy részegen pofán b@ssza az apját és az anyját is mert részeg érdekes hogy nem ugye? Pedig részeg és olyat tett amit egyébként nem tenne meg. Akkor részegen miért nem verem agyon apámat? Mert nem akarom, mert tudom, hogy az rossz, mert nem vagyok egy elvetemült lélek szóval a részegen smároltam, de nem akartam...pffffffff


Dobd ki!

2010. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Egy "kósza csók" az nekem már megcsalásnak számít... otthagynám a francba a barátnőm ha ilyet tenne akár részeg akár nem. Persze megbocsátanék neki, de akkor is otthagynám.


Hasonlíthattam volna egy kisebb dologhoz is, de a lényegen nem változtat. Mindegy mihez hasonlítjuk, a lényeg hogy a részegen elkövetett bűn is csak bűn marad...

2010. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem bocsátanám meg SOHA! Az is megcsalás szóval nem.
2010. aug. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
megbocsátanám
2010. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
szerintem ahol 1 ott több is lehetett:S:S szerintem huzós... attól függ mennyire szeretem az illetöt...
2010. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Barátomnak megbocsájtottam. Bár távolságtartást kértem egy két hétre. Átgondoltam mit csináltam én rosszul, miben hibázott ő, és megbeszéltük. A bűn bűn persze, és én is nehezen felejtek, de megtanultam megbocsájtani is, és nem csak ítélkezni. ( remélem jól döntöttem )

22/L

2010. szept. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Bocs hogy nem válaszolok de ezt nem a párod írta?:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. szept. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem akkora vétek, ha látszik, hogy IGAZÁN megbánta az illető...
2010. szept. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!