Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok már, de még mindig olyan rosszul esik hogyha végigmegyek a folyosón mert megyek wc-re és hallom h anyáék szobájába nyikorog az ágy..nem nagyon zavar, örülök is neki h szeretik egymást, egyedül azért zavar, mert gondolom hogy jó, és én nem csinálhatom (még nincs barátom tehát nincs kivel)..:(

am. anyáék kb. minden 3. nap szoktak szexelni, de pl. azt nem értem, hogy csak akkor csinálják ha apa józan (am. meg csak pár pohár sört iszik meg.) na pl. ezt se értem h miért csak józan állapotba (apa részéről) csinálják?

(pl. most is hallottam h bezárták az ajtót így egy darabig nem is merek wc-re menni ne kerüljek kínos helyzetbe :( és lépteimmel nehogy megzavarjam őket :(


2010. aug. 22. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen természetes dolog, te is így készültél. Valóban az lenne a helyes, ha örülnél. Egyre ritkább, hogy két ember szereti egymást és időt tud szakítani a szexre gyerekek, munka mellett...

Nyiván azért nem csinálják olyankor, amikor apád részeg, mert szerintem kevés nőnek van ahhoz gusztusa, hogy egy sörszagú, löttyedt farkú pasast ölelgessen. És akkor még úrinő voltam. :)

2010. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kínos de túl lehet élni
2010. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos anyukad jobban szereti ugy, hogy apukad pl. nem ital szagu, vagy nem durvabb esetleg a pia miatt. Jo dolog, hogy a szuleid tenleg szeretik egymast. Majd eljon az ideje hogy te is kapj magadnak valakit, aztan egesz nap nyikorogjon az agy :D
2010. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs kedved privizni?..Nem a szex érdekel első sorban hanem Te:)
2010. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kennny válasza:
Nekem is írhatnál Privit...Szerintem el tudnánk beszélgetni, ismerkedni. (:
2011. aug. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

részegen nem érzi ugy, eltompul az agya, és a fájdalmat sem érzed részegen,

tehát vagy nem áll fel neki ha részeg vagy feláll, de akkor nem megy el...

mindkettő rossz lehet anyádnak.

Ne igyál annyi vizet, vagy pedig tartsd vissza!

Amugy meg ne itt keress szerintem pasit, ott van arra a facebukk

25F

2011. aug. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
amugy én zalai vagyok, 25 éves, ha akarod irj privit és elmegyek hozzád beszélgetni
2011. aug. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy tudod a szüleidről, élnek még nemi életet. Majd ha lesz barátod, akivel idáig juttok, és valamelyikük beleszólna ebbe a részbe, akkor legalább lesz mivel visszavágnod. Eléggé kínos lenne nekik is, meg neked is, de legalább tuti nem bántanának ezzel téged, hogy nee, mert még fiatal vagy ehhez, meg blablabla.

És tényleg jó dolog, hogy a szüleid így szeretik egymást, remélem nekem is ilyen férjem lesz, aki a 16 éves gyerek mellett is tud szeretni (már gondolom, testileg)... :)

És én sem szeretek részeg pasival szexelni, bár néhányan azt mondják, úgy jobb, mert kevesebb a gátlás, de igazából, szerintem rosszabb. Az idegek nem olyan érzékenyek, meg hát, amit előttem is mondtak: nincs az a nő, aki számára vonzó lenne a sörszagú, löttedt farkú pasas...

2011. aug. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!