Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik utat válasszam? Meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik utat válasszam? Meddig várjak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal két éve vunk együtt,rengeteg dolgo történt velünk,jó rossz egyaránt,bár rossz talán többször az utóbbi időkben,de non hiányzik nekem mindig.Megismertem egy srácot,tiszta aranyos kedves idősebb,komolyabb?, sok jó dolgot tudnék rá mondani.Sokat (csak a szikra hiányzik belőle,az a vonzalom), helyes is, izmos de non (régebben ez nem tetszett).És mit tegyek?Vajon megtudnám szeretni ezt a fiút és eltudném felejteni a barátom szeretetét és hiányát? Mennyi időbe telne míg hozzá szokok máshoz? Ő az első pasim...és nem tudom h helyes e nála kikötnöm:( L/18
2010. aug. 22. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát várd meg amig megunjátok egymást az első barátoddal és akkor lépjél bele 1 újba mert ez nem lenne fer a te részedről
2010. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyelvtan könyvet vegyél a kezedbe
2010. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Míért mert rövidítek?Am is más,tényleg helytelenül ír.
2010. aug. 22. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!