Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Látta már valaki ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Látta már valaki ezt az oldalt?

Figyelt kérdés
[link]

2021. ápr. 25. 18:43
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Bocs de egy terméknél ott vannak a pontos adatbeli információk és kép is van. Ha csak semmilyen info nem lenne róla magyarán csak az hogy vedd meg és hosszabb bla bla és a lényeg sehol mint ahogy nálad is ezt látom úgy senki nem akarná megvenni. Te se láttál még profi online piac teret csak apróhirdetést. 15, 17, 19-es vagyok. Szerintem mű érzete van a szövegnek. Konkretizáld!


Egyébként termékhez hasonlítani magad butaság. A szerelmet nem lehet megvenni.

2021. dec. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Nem szerelemre vágyom, hanem egy társa, akivel szeretetben élhetünk egész életünkben.

Amúgy elmondom neked hogy a szöveget egy nővel együtt írtuk meg aki nagyon hasonlít ahhoz a lányhoz akire vágyom.

De már leírtam hogy majd változtatok rajta ha nem lesz eredménye, de a szöveg tökéletesen engem takar.

Tudom hogy nem mindenkinek tetszik, de nem is kell,mert tudom hogy milyen nőre vágyom, és neki szerintem tetszeni fog :)

2021. dec. 31. 07:53
 23/42 A kérdező kommentje:
De ha gondolod privátban szívesen kifejtem amire kíváncsi vagy, hogy mit miért írtam le. :)
2021. dec. 31. 08:00
 24/42 anonim ***** válasza:

22-es akkor a weboldalcím sem tükrözi azt amit akarsz. Ez a probléma. Magyarán akkor csak lakótársat keresel extrával.


Miért nem próbálkozol annál akivel együtt írtad? Vagy foglalt? Vagy ő nem akar semmit? Én nekem semleges amit láttam én nem szubjektív véleményt írtam hanem objektív szakmai véleményt.


Nincs ezzel probléma tehát jó kezdeményezés is lenne csak semmi info nincs rólad es a webdesign oldalrol ez egy új megközelítés is. De ezek alapján ha csak általános dolgokat írsz rólad semmi konkrétumot amivel felkelthetnéd a másik érdeklődését szimplán ilyen kevés csak általános dolgok alapján gondolhat a másik szociopatának vagy pszihopatának is vagy kamunak is.


De ha teszel oda képet és több személyes dolgot is írsz magadról nem kell mindent csak pl. Név, kor, érdeklődés, hobbi, milyen területen dolgozol ez is fontos mert lehetőséget adsz egy chat elindítására ha netalantan a masik is hasonlo pályán mozog, vagy ha munka nélkül vagy jelenleg akkor miket tanultál, milyen elképzeléseid vannak a jövőre nézve, sportolsz-e, milyen műszaki dolgokhoz értesz, szereted-e az állatokat, növényeket és stb, magyarán adj lehetőséget a másiknak hogy tudjon írni neked, mert akkor így bátrabbak lesznek az érdeklődők is. Mert manapság már jogosan félnek online ismerkedni az emberek. A képnél meg gyorsan kiderül egy videochat után hogy valós és így személyesen is mernek majd találkozni.


Egy terméknél is nagyon fontos egy profi kép online, mert a vevő nem tudja megfogni, nem látja személyesen.


Ez így önmagában szakmailag csak landingpage innen kéne átkattintanunk a weboldalra ahol a lényeges információk a vállalkozóról mind megvannak, portfólió, munkák stb. A landoló oldal lényege hogy bemutat egyetlen egy projektet egyetlen egy új terméket egy ajánlatot. Magyarán érkező oldal. A főoldalnak egy aloldala. Szóval ezen még dolgozzál mert így nem mernek írni majd neked vagy nem a megfelelő célközönség talál meg.

2021. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Ja nem kérek privát levelet köszönöm én csak szakmailag nem tudtam szó nélkül hagyni hogy dolgozz még rajta. De amugy nincs probléma vele csak dolgozz még a tartalmon.
2021. dec. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Linkelnéd azt az angol férfit? Kíváncsi vagyok ő milyen oldalt készített.
2021. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Nem az Aron Smith nevezetű pasi? Singularity néven? De az egy mobil alkalmazás amúgy és a tinderhez hasonló. Online társkereső oldal egy pasi van a társkeresőn az is ő.


[link]


Ez?

2021. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Őszintén ha ez akkor necc. Amúgy ennek csak akkor van értelme, ha egy igényes személyes magán bemutatkozó blogot készítesz, talán ez lenne a megfelelő kategória ezen új kezdeményezésre, illetve készíthetsz bemutatkozó oldalt is, amit mi leginkább szakmailag portfólio oldalnak hívunk, de ahhoz nincs köze, mert ugye nem a munkáidat promotálod hanem magadat.


De ha jól van építve a bemutatkozó oldal, akkor a megfelelő célközönség talál meg, így csak tűkeresés a szénakazalban.


Szép dolog hogy segítettek neked, de megfelelő tudás nélkül nagy többségnél kb. ugyanúgy csak csalódás, mint bizonyos társkereső oldalak, ahogy itt is olvasom folyamatosan, illetve ha valakinek sikerül is akkor épp szerencséje volt. Egyébként SEO alapján oké, mert a gugli elsőként jeleníti meg, de ha nem automatikus lenne, és neked kéne beállítani, akkor rád se találtak volna, mert a gugliba se jeleníti meg.

2021. dec. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a férfi oldala.

Azért nincs kép mert nem szeretnék híres lenni, így is elég sok a negatív komment.

Azzal a lánnyal azért nem jöhetek össze mert ő a volt párom, majdnem 7 évig voltunk együtt :D

Az a baj hogy én próbálok olyan lányt találni mint én, és sajnos sok dolog amit javasoltál nem minden esetben gondolnám hogy szimpatikus lenne annak a lánynak akit keresek.

A munkám összetett, és ha leírom hogy mi ,valószínű az aranyásók fognak megtalálni :D

Azért mondtam jobb ha privátban beszéljük meg, mert ott jobban ki tudom fejteni, de itt is jó.

Én nekem nincs szükségem szerelemre hogy valaki szívemből szeressek.

A volt páromba se voltam szerelmes, se ő én belém, és mégis mindent képesek voltunk megtenni egymásért, és mindennél jobban szerettük egymást, de nem szerelemmel.

Mint írtam inkább ez egy amolyan tárkereső profil szerű lenne, csak egy alap .

Minden társkeresőn kb ennyi információ elérhető, vagy ennyi sem, vagy akár ha nézed itt gyakorin, mégis ismerkednek, alakulnak párkapcsolatok.

Úgy látom te elég profi szinten csinálod, de sok dolgot kihagysz a számításból, mert ha mindent leírok magamról, kb egy szürke, besavanyodott, jellegtelen embernek gondolnak, mert mint írtam már, nem tűnök különlegesnek sem külsőleg, sem stílus szempontjából, csak belsőleg gondolnám magam annak.

Hobbik terén, sétálás, természet, horgászat, gombázás, filmezés, színház, biciklizés.

Mind általános, hétköznapi.

A munkámról nem beszélhetek , meg úgy sem értené, csak ha féloldalon keresztül elmagyarázom.

Illetve én ezt a honlapot csak azért csináltam mert nem akarok gyereket, mivel ezzel a nők kb 95%-át kizárom, és így nagyon nehéz ismerkedni, mert ez nem tudok olyan helyekre menni ahol megfordulnak többen, mert nincs ilyen.

Szóval nem egyszerű a dolog, és van oka annak hogy nem akarok többet írni nagyon magamról, mert a legtöbb ember félreérti amit írok .

2021. dec. 31. 13:38
 30/42 anonim ***** válasza:

Te nem értetted amit én írtam. Nos amit én tanulok, azt is lehet magyarázni, de én felvállalom, az más kérdés, ha mondom mit tanulok nagy többség pislog hogy mi az. Ha nem valami titkos ügynök vagy akkor szerintem nincs mit titkolnod a munkádon. Érdekes mód chat-en is volt aki azt mondta a szakmája helyett hogy erdész mert nem mindenki értette meg mi az hogy természetőrből lett mezőőr.


Te tudod mit osztasz meg, de írtam, hogy ez így annak a lánynak is édeskevés lesz ha már túl van x kapcsolaton és többen csalódott, és mind online ismeretség útján alakult, vagy ha több kamu profilos szórakozóval volt dolga. A kép nem feltétlen népszerűsíti az embert, de a te célcsoport keresésedben relevansabbá teszi neked is és a másiknak is a dolgot, de leginkább a másiknak, neked meg felesleges idő pazarlást spórol meg, ha nem jössz be annak a másiknak, de amúgy egész jól elbeszélgettél vele. Mindegy a te dolgod, de akkor írd oda, hogy privát beszélgetéskor küldesz képet, és aztán video chat elérhetőséget is adsz, mert így kamu weboldalnak fognak gondolni.

Bizonyos adatok hiányánál mi is tudjuk, hogy pl. egy online weboldal kamu. Ott nincs az, hogy nem osztja meg, mert háttérben akar maradni, az az infó a megbízhatóságát biztosítja az illetőnek aki a webbolt üzemeltetője. Ha az nincs akkor naívak becsapás után feljelentést tesznek, aki meg tudja, az meg nem is rendel arról az oldalról. Magyarán az ilyen jellegű weboldalak amit te is elkezdtél azért bizonyos dolgokra figyelned kell. Értem én a kép dolgot, de azért az túlzás hogy népszerű legyen valaki egy képet mutatva, amin az arca van, az még nem feltételezi a népszerűséget, én inkább ilyen téren a biztonság miatt jeleztem volna ezt, de arc nélkül ugyanúgy lehet problémás.


Az hogy jogos adatokat adsz meg a másiknak, azzal nem besavanyodottnak fog gondolni, hanem egy jó jel a bizalom felé, mert online nagyon de nagyon nehéz arctalanul a több kamu és necces emberek miatt már ismerkedni.


A társkereső profilok nagy többségét olyanok veszik igénybe, akik nem arra használják ami valójában, ezért lett necc a társkereső oldal, meg mint minden olyan oldal, ahol betrollkodnak, vagy a frusztrációjukat vezetik le, mint pl. a gyk presztízsét is csökkenti a troll emberek viselkedése.


Nekem mindegy, de azért nem ártana szerkesztened még én csak ezt próbáltam jelezni.

2021. dec. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!