Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Látta már valaki ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Látta már valaki ezt az oldalt?

Figyelt kérdés
[link]

2021. ápr. 25. 18:43
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Azért hiszem azt, hogy soha nem lesz párom, mert pont gyerekmentes férfit keresek, de azok is ilyenek.
2021. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Azért sok mindent elmond, hogy 1 hete is volt egy kérdés ezzel a linkkel és ezek szerint azóta sem talált a (kérdező?) párra.
2021. ápr. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Gáz az egész.
2021. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Miért gáz? :)
2021. dec. 22. 21:07
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Semmi white space, a képek gyönyörűek, de a szöveggel nem harmónizálnak, a szöveg formázatlan, a fejléc fekete színű, de akkor ne tedted volna oda a szívecskét logóba, így fekete színű a szív, ami elvileg a szerelmet kéne, hogy jelképezze, de így olyan mintha sötéten látnád az egészet, egy társkereső saját weboldal sötét színnel lehetne komoly is, de igazából ez nem weboldal ez csak landoló oldal, magyarán hol a weboldal, amire át kéne kattintani és semmi értelmes információt nem írtál magadról, több szakmai véleményt nem írok. Csak szakmailag tudtam neked véleményt írni. Üdv egy webdesigner tanonc.
2021. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
* ne tetted volna oda
2021. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Ja neked címeztem de az nem derül ki hogy te vagy-e a készítője. Mindegy! 😄

15-ös vagyok.

2021. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményt.

Az a baj hogy nem írhattam több dolgot magamról mert így is bàrmit írok azt gondoljàk nagyképű vagyok.

Egy Angol férfi ötletére alapozva csináltam ,ő még ennyit se írt magáról.

A honlap mint gondolom te is ràjöttél egy sablon alapján készült ,ahol ugye korlátozottak a lehetőségek.

Ez csak még egy kezdetleges dolog ,de idővel ha nem érem el vele a célom,vagyis hogy megtalàlni a pàrom ,akkor majd fejlesztem a megjelenést és vàltoztatok a szövegezésen is .

K

2021. dec. 30. 19:16
 19/42 anonim ***** válasza:
igen tudom hogy egy ingyenes weboldalkészítő ahol kevés sablon közül választhatsz de ha csak ilyen kevés akkor ettől van jobb ingyenes drag and drop oldal. De mindegy is. De a többiek jól írják. Irhattal volna érdeklodesi kort, hobbit, mi a szakmad es stb. Igy csak behatarolhatatlan altalanossagokat írsz.
2021. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

Kb annyit írtam mint ami a Tinderen, vagy egy Társkeresőn ugyanúgy megtalálható .

Maga az ismerkedés arról szól hogy megtud az ember dolgokat a másikról.

Ha leírok magamról egy csomó mindent, akkor elveszik az ismerkedés varázsa, de így olyan mintha egy termék lennék amiről van egy csomó információ, és eldöntik hogy kell e nekik vagy sem.

Így is nagyképűnek gondolnak, illetve erőltetik hogy írjak negatív dolgokat is, de hiába mondom hogy nem nagyon van, akkor se hagynak ezzel békén.

Mindig rám akarják húzni az ő tapasztalataikat, hogy én valójában nem olyan vagyok csak szépítem a dolgokat, hogy megszerezzek magamnak nőket egy menetre.

Sajnálom de én akkor se olyan vagyok mint akinek gondolnak.

Ugyan azt tudom mondani mint a többi kérdésemnél is amit ezzel kapcsolatban kiírtam, hogy nem fogok senkinek magyarázkodni .

Ha valaki nem hiszi el amit állítok magamról, nem tudok vele mit kezdeni.

Lehet nyugodtan tesztelni, vagy próbára tenni, akkor is az az eredmény lesz amit itt leírok .

Mindenkinek adott a lehetőség, kérdés az hogy ki él vele :)

2021. dec. 30. 23:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!