Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Látta már valaki ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Látta már valaki ezt az oldalt?

Figyelt kérdés
[link]

2021. ápr. 25. 18:43
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
95%
Mi ez a fasság?
2021. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
95%

Nem szeretném megsérteni a honlap megalkotóját, de ennél szánalmasabb és röhejesebb próbálkozást én még nem láttam. Csupa önfényező ömlengés az egész mindenféle konkrétum nélkül.

A jelleméről leírja a beugrót, de semmi olyat, ami szimpátiát kelthet és persze csak jót ír. A külsejéről leírja, hogy jóképűnek tartják, de egy képet már nem mellékel. A hobbijairól, érdeklődéseiről pedig semmit nem ír.

2021. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
91%
Meg fog telni a fiókod a rengeteg jelentkezőtől. A világ aljassága a női nem irányába, hogy csak egy van belőled.
2021. ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem szánalmas az ilyen

És se nem romantikus se nem bizalomgerjesztő

Valami nem lehet oke a faszival ha már így vagy így se megy neki a párkeresés, 🤷‍♀️😂😂😂😂😂

2021. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom túl sok jelentkező van, párat irányíts már hozzám légyszi! thx
2021. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
86%
Jézusom, valami szerencsétlen nagyon kétségbe lehet esve...
2021. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
94%
Hát bocs, de az ég adta világon semmi nem derült ki rólad, csak pár közhelyet írsz magadról.
2021. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
92%
Ha jól néznél ki, nem kellene weboldalt csinálnod magadról.😅
2021. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem cuki az ötlet, de a tartalom..


Ennél több menedzsment és kreativitás is lehetne benne, sokkal jobbak vannak külföldi oldalakon. Én megnéznék egy zenét ppt-t vagy videót “miért válassz engem?” témában:)


Mondjuk én elbukok a gyermektelen részen, de a romantika bejön.

2021. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim válasza:
14%
Én komolyan nem értem, hogy mi a bajotok. Szabad országban élünk, mindenki azt csinál, amit akar. Az persze rendben van, ha valaki félmeztelen vagy teljesen meztelen képeket posztol ki magáról mindenféle szexuális tartalommal a közösségi médiában, arra bezzeg senki sincsen felháborodva, sőt, még nyomatják a lájkokat is. Minden okos kommentelőnek egy kicsit magába kellene néznie és a saját háza táján sepregetni, mielőtt idejön fröcsögni.
2021. ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!