Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan gondoljátok ezeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondoljátok ezeket a kérdéseket?

Figyelt kérdés
mondjuk,mit tegyek hogy bízzak benne,hogy bízhatok meg benne,fiu vagyok és félek a fiuktol mit tegyek,mikor találom meg az igazit stb stb komolyan gondolod mikor ilyent kérdezel hogy itt meg lehet válaszolni az ilyen idióta kérdéseket?
2010. aug. 22. 01:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Kívülről irányított emberek, nuku személyiség, egyszerűen döntésképtelenek. Vagy csak unatkoznak és jókat röhögnek a válaszokon.
2010. aug. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aha.Nem tetszik ez van.Némelyik elég hülye kérdés pl nem rég h ha terhes vagyok lehet gyerekem?-.-''
2010. aug. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ma 01:11 xDD ezt be tudnád linkelni?

igen, vannak ilyen hülye emberek, akik élvezik ha szidják őket és visszapofázhatnak ha valaki rosszat mer írni..

2010. aug. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Xsak röhögni akarnak. Én is csak ezért nézem ezt a honlapot.:)
2010. aug. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ma 01:13

Sajna nem mert már 1 pár napos a kérdés

vmi hajnali 2 fele tették fel ezt az értelmes kérdést.De nem hiszem h én megtalálom de még ma is röhögök rajta:D

2010. aug. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok akik leg annyira dontes keptelenek meg bizalom hianyosak ,h mar nem maradt szamukra mas megoldas csak h a kerdeseiket feltegyek itt. Azert vannak meg olyan emberek is akik szivesen es rendesen valaszolnak. De azert vannak tenyleg olyan badarsag kerdesek,hogy meg all az ember esze,de nah,ilyenkor lehet,hogy valaki tenyleg csak viccnek szanja,de meg az is meglehet,hogy valaki ilyen tudatlan...
2010. aug. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak, akik végső elkeseredésükben nem tudnak hova fordulni. Még ha hülye is a kérdés néha, de veszteni nem veszthet vele ha felteszi. Ha nem tetszik, ne olvasd el, egyszerű.
2010. aug. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ahhoz hogy megállapítsam értelmes kérdés e ahhoz el kell olvasnom :S
2010. aug. 22. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!