Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek az ilyen fiúkról?

Figyelt kérdés

Nem kertelek, én magamról írok nem "a haverom"-ról


Kicsit nehéz kezdeni...


Igazság szerint annyi, hogy nem igazán vagyok ilyen bulizós disco-s fajta, nem szeretem se az ottani társaságokat (nem általánosítok de vannak ilyen haverjaim) meg a zenéket sem, leginkább rockot hallgatok, bár ez az öltözködésemen nem látszik meg...

Elég barátkozós típus vagyok, már mint könnyen haverkodom, bár inkább itthon ülős típus vagyok, de haverjaim vannak, csak épp nem vagyok velük minden pénteken disco-ba vagy kocsmába stb...

A lányokkal teljesen tisztelet tudó vagyok, imádom a szép lányokat, és szeretek nekik bókolni nagyon. Ettől függetlenül önbizalom hiánya és bátortalanság miatt nincs barátnőm :( Na meg valami olyasmi beállítottságú lányt szeretnék aki kb ilyen mint én.

Alkoholt nem igazán fogyasztok, hogy teljesen őszinte legyek, kb annyi alkoholt fogyasztok egy év alatt ami egy doboz sörnek felel meg... saccperkábé. Nem szeretem az olyan embereket (már pedig a velem egyidős emberek szinte mind ilyenek) akik arra nagyok hogy isznak cigiznek, stb...

Dolgozni "szeretek" legalább is dolgozom most is, mert tudom hogy csak így lehet megélni, inkább péntek szombat is megyek dolgozni és tapasztalatokat szerzek amennyi téren csak tudok mint hogy elmenjek és berúgjak.


Nagyjából ennyit akartam kb leírni, szerintem ez úgy ahogy mindent elmond.


Még talán annyit, hogy ha tetszik egy lány akkor azzal élőben elég nehezen tudok témára vergődni, pedig szinte bárkivel közös témára jutok, de ha egy teccős lánnyal beszélgetek akkor nem igazán tudok mit kinyögni :) viszont neten, (nem beképzeltségből, csak visszajelzésből) jó a szövegem, és meg tudom vele fogni a csajokat...


Bocsi ha sokat írtam, véleményetek érdekelne, mit gondoltok az ilyen beállítottságról, ciki ? vagy jó? sajnos a környezetemben élő lányok, olyanok hogy buliznak és így az ilyen nagyképű iszákos fiúkat keresik (tisztelet a kivételnek)


18/f voltam


2010. aug. 20. 20:05
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

21:18


Igen én is unom, de még sem merek lépni :\ vagy is tudom hogy nincs más lehetőségem, és most már próbálom összeszedni magam de uuh...

2010. aug. 21. 08:34
 12/20 anonim ***** válasza:
nekem se ártana összeszednem magam de valahogy ugy érzem hogy ha oda megyek egy lányhoz akkor tuti beparázok és nem tudok mondani semmit:/
2010. aug. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én pont ugyan így vagyok csak 20 éves..Le se szarják az embert...dehát ez van..Inkább melózok mint,hogy nyávogjak,meg ilyeneken gondolkozzak ...
2010. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hmm.. nekem ez alapján eléggé bejössz, úgyhogy nyugi, megtalálod az igazit majd! :)
2010. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, gondoltam még egy kicsit kibővítem.

Szóval én se nagyon szeretek diszkókba járni (mondjuk én fiatalabb vagyok nálad), én mondjuk nem mondanám h félénk vagyok a tetszős fiúval, de nekem bejönnek az olyan fiúk, akik egy kicsit bénák:D Szerintem aranyos, de azért ne vigye túlzásba. Am. az ivással nincs szerintem semmi gond, ha az ember nem rendszeresen megy és nem rúg be mindig, mint a disznó. Ha néha csak kicsit elsörözget a haverokkal, az teljesen jó!:)

2010. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen beállítottságú hapsim volt 2 és fél évig:) HA havonta egyszer felmész bulizni össze tudsz szendi egy értelmes lányt.:S Sajnos csak így lehet:S vagy neten de az rizikósabb:S egyébként nincs veled baj. jó ez így:)


L 22

2010. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem bejössz te fiú:) Persze ha azért jól is nézel ki:) Bár így nem tudhatod, h nekem mi tetszik:/:) Én is rockot hallgatok és még gitározom is:)
2010. szept. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ilyen egy tökéletes férfi! Mondaná sok lány. :)

Ha csak a 90%-a igaz, amit leírtál, nem értem, hol itt a probléma.

Bizalomhiányban általában a lúzerek szenvednek, de te, amiket írtál már régesrég hódítanod kellene, élned, habzsolnod az életet, anélkül, hogy végig keféld a fél országot.

Célzok itt egy állandó partnerre, egy rendes lányra.

2010. szept. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát csak az a probléma,hogy a mai világba aki normális azt lenézik,szarba se veszik...,úgy kb csak ennyi...
2010. szept. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Az utolsónak, részben igaza van SAJNOS



08:17<- te pedig elhiheted, hogy 100%-ban igaz amit írtam, vagy ahogy gondolod :) sajnos nem ismersz, pedig akkor talán te is tudnád, hogy az

2010. szept. 2. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!