Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek az ilyen fiúkról?

Figyelt kérdés

Nem kertelek, én magamról írok nem "a haverom"-ról


Kicsit nehéz kezdeni...


Igazság szerint annyi, hogy nem igazán vagyok ilyen bulizós disco-s fajta, nem szeretem se az ottani társaságokat (nem általánosítok de vannak ilyen haverjaim) meg a zenéket sem, leginkább rockot hallgatok, bár ez az öltözködésemen nem látszik meg...

Elég barátkozós típus vagyok, már mint könnyen haverkodom, bár inkább itthon ülős típus vagyok, de haverjaim vannak, csak épp nem vagyok velük minden pénteken disco-ba vagy kocsmába stb...

A lányokkal teljesen tisztelet tudó vagyok, imádom a szép lányokat, és szeretek nekik bókolni nagyon. Ettől függetlenül önbizalom hiánya és bátortalanság miatt nincs barátnőm :( Na meg valami olyasmi beállítottságú lányt szeretnék aki kb ilyen mint én.

Alkoholt nem igazán fogyasztok, hogy teljesen őszinte legyek, kb annyi alkoholt fogyasztok egy év alatt ami egy doboz sörnek felel meg... saccperkábé. Nem szeretem az olyan embereket (már pedig a velem egyidős emberek szinte mind ilyenek) akik arra nagyok hogy isznak cigiznek, stb...

Dolgozni "szeretek" legalább is dolgozom most is, mert tudom hogy csak így lehet megélni, inkább péntek szombat is megyek dolgozni és tapasztalatokat szerzek amennyi téren csak tudok mint hogy elmenjek és berúgjak.


Nagyjából ennyit akartam kb leírni, szerintem ez úgy ahogy mindent elmond.


Még talán annyit, hogy ha tetszik egy lány akkor azzal élőben elég nehezen tudok témára vergődni, pedig szinte bárkivel közös témára jutok, de ha egy teccős lánnyal beszélgetek akkor nem igazán tudok mit kinyögni :) viszont neten, (nem beképzeltségből, csak visszajelzésből) jó a szövegem, és meg tudom vele fogni a csajokat...


Bocsi ha sokat írtam, véleményetek érdekelne, mit gondoltok az ilyen beállítottságról, ciki ? vagy jó? sajnos a környezetemben élő lányok, olyanok hogy buliznak és így az ilyen nagyképű iszákos fiúkat keresik (tisztelet a kivételnek)


18/f voltam


2010. aug. 20. 20:05
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ahhogy beszélgettem neten, 40-es hölgyekkel, azt mondták hogy jófiú vagyok, legalább is nem iszok, és dolgozom stb... Csak sajnos a velem egyidős csajoknak ez nem igazán jön be, de ha 25 vagy már az fölött leszek akkor talán nyerő, viszont én addig nem akarok várni, már szeretnék egy barátnőt, :\
2010. aug. 20. 20:09
 2/20 anonim ***** válasza:
nyugi, jönni fog majd az igazi, aki látja benned az igazi értéket, és akkor azzal ezerszer jobban jársz, mint az ilyen bulizós ribancokkal. csak légy türelemmel.
2010. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én is szinte ugyanolyan vagyok, mint amilyennek leírtad magad. Választ én sem tudok adni, bocsi.

18F

2010. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki,jó hogy vannak még ilyen fiúk..

Koncertekre nem szoktál járni?

Pl. ott lehet könnyebben tudnál ismerkedni,meg legalább már lenne egy közös téma a lánnyal,amiről tudnátok beszélni,az pedig a rock:D

2010. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De szoktam, oda szoktam igaz ritkán ha esetleg itt van közelben vagy másik városban évente 2-3 :)
2010. aug. 20. 20:24
 6/20 anonim ***** válasza:
Amikor megismerkedtem anno a mostani párommal ő is ilyen volt és az fogott meg benne, hogy ő nem olyan, mint a többi :).
2010. aug. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

amúgy én is csak koncertekre szoktam járni:D

én is egy évben örülök,ha 3-4-re eljutok:D

2010. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

20:43


Irigylem a barátod :(


20:53@ így egész szimtapikus vagy :)

2010. aug. 20. 21:04
 9/20 A kérdező kommentje:
szimpatikus bocsi =)
2010. aug. 20. 21:04
 10/20 anonim ***** válasza:

"önbizalom hiánya és bátortalanság miatt nincs barátnőm "


ez a rész ismerős elég rósz dolog én nem tudom hogy sikerültem ilyen kis nyuszira de áá kicsit unom már:D

2010. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!