Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy írhatnám ki az érzéseimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írhatnám ki az érzéseimet irántuk?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel több mint egy évet együtt voltunk, nem volt az igazi kapcsolat, de nagyon szerelmes voltam belé, külsőre egy álompasi, de szakított, több hónap után most láttam meg először, és pont nemrég szakított velem egy másik srác, aki külsőre nem szép, de boldog voltam vele, és még mindig hiányzik. Azt hittem az elsőn már túlvagyok, de nem, és mindjárt is az iskola mikor mindig látnom kell majd.
2010. aug. 20. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés...? Nem értem.
2010. aug. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az, hogy mit tehetnék, hogy elfelejtsem őket, mert egyikkel sem lehet több mint barátság köztünk.
2010. aug. 20. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Keress egy harmadikat... Aki szép, mint az első pasi, és jó, mint a második :)

Esetleg mutasd meg pasi no.1-nek, hogy nélküle is boldog vagy.

A második srác miért szakított? Inkább legyél boldog, mint egy adonisz mellett boldogtalan.

2010. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Harmadik van a láthatáron, majd meglátom mi sül ki belőle. A második azért szakított velem, mert már nem szerelmes, gondoltam később újra próbálkozom vele, de most hagyom őt gondolkozni, meg talán én is kitalálok valamit.
2010. aug. 20. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor húzz bele a harmadikkal :-) Ha kettőt kell felejteni, ez a legjobb megoldás szerintem. Hátha ez lesz a legjobb; álompasi, és jól is érzed magad vele :)

(Még mindig az első..)

2010. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!