Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lejárattam magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lejárattam magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azért fordultam hozzátok, mert kicsit elbizonytalanodtam magamban és, hogy jól döntöttem-e?

Tavaly véget ért egy hosszabb kapcsolatom, elég csúnyán!

A volt párom majdnem megcsalt engem, csak én hamarabb rájöttem és szakítottam.

Állítólagosan a másik ember nem tudott rólam. Én akkor felkerestem az illetőt, hogy tisztán lássa a helyzetet.

Azóta egy párt alkotnak, de most jön a csavar!

Megszakítottam minden kapcsolatot velük, viszont az exem folyamatosan keresett engem különböző formákban,hiába mondtam minden "zaklatásánál", hogy nem vagyok rá kíváncsi! Odáig fajult a dolog, hogy az utolsó alkalommal konkrétan leírta, hogy ő velem akar lenni, volna-e kedvem összejárni?

Felment bennem a pumpa és felkerestem a párját ez ügyben, persze bizonyítékokkal!

Tudomásom szerint azóta is együtt vannak és most én érzem magam hülyének, hogy biztos én vagyok az, aki csak szét akarta őket szedni, pedig ez nem igaz!

Én csak jót akartam ezzel, hogy a párja lássa, hogy ez az ember nem korrekt! Bár sejthette volna már abból is, ahogy az elején bánt vele, velem, velünk.

Most úgy érzem, hogy mind a ketten rajtam szórakoznak! Az exem azért, mert nem szakítottak, a párja meg azért, mert engem tart szánalmasnak! Pedig nekem ő már nem kellene, nem ez volt a cél! A bizonyítékokon is egyértelműen látszik, hogy ezek mind egyoldalú és kéretlen üzenetek voltak!

Már bánom, hogy szóltam, de úgy éreztem, nem akarom az exem hazugságainak a súlyát én cipelni a vállamon azzal, hogy én sem szólok, hiszen én örültem volna fordított esetben, ha engem figyelmeztet valaki, hogy vigyázzak.

Én már azon is gondolkodtam, hogy ők ezt direkt csinálják, hogy engem bosszantsanak, bár nem tudom, miért, amikor semmi rosszat nem tettem és nem is kerestem egyik sem a tavalyi incidens óta?

Szerintetek létezik az, hogy direkt rajtam szórakoznak, vagy csak ennyire vak lenne az illető?

Mar teljesen bánom, hogy jeleztem ezt az egészet, totálisan idiótának érzem magam.


2021. márc. 26. 21:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

mintha a saját történetemet hallanám, és ráadásul egy az egyben ugyanezeket vágták a fejemhez,mint amiket most leírtál, csak itt én vagyok a lány...


jó kérdés, ezek mit tudnak összehazudozni, hogy még ennyi idő alatt sem buktak le, habár a volt kolléganőm mondása illik ide szerintem! ,, Nem lehet mit kezdeni azzal aki hazugságban akarja leélni a saját életét"


Szerintem ez mind2 esetre érvényes...

2021. márc. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Megnyugtat, hogy nem csak én vetemedtem ilyesmire. Köszönöm nektek! Még kicsit a hatása alatt vagyok, de pár napon belül remélem csillapodik és végre lezárul a történet. :)

Kedves 11-es, téged ért még váratlan megkeresés az eseted után, vagy leállt a volt párod?

2021. márc. 26. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!