Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 20-25 éves férfi, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20-25 éves férfi, mit eszik a szinte még gyerek 14-16éves lányokon? LENT!

Figyelt kérdés

a környezetemben sok ilyen "kislány" van,igen tudom hogy feltűnőek,szépek,csinosak...friss hús!!

de egy családos,párkapcsolatban élő férfi mit szeret ezeken a kiscsajokon magam sem értem.


Félre értés ne essék nem vagyok irigy.Egy 35éves 10éves kislány anyukája


2010. aug. 18. 20:03
 1/9 swadawas válasza:
62%

Mert a mai 14-16éves lányok kinéznek néha 25-30nak is:S

Lásd..: www.pedomaci.hu Xd lehet h vkinek nem jön be az oldal..de sajnos ez így igaz..és hát kinek ne teccene 1 jól öltöző csinos 15éves csaj?:) (15/F)

2010. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pro Patria ***** válasza:
57%

Azért, mert a saját korosztályukban már tapasztaltabbak a lányok, azokat nem olyan könnyű lefektetni. A kislányoknak elég pár mézesmázas szöveg, és már csúszik is lefelé a bugyijuk.

Könnyű préda.

2010. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Mert ma az a divat, hogy öltöztessük 20 évesnek a gyerekünket. Így aztán egyre több enber veszi észre hogy hiszen ő pedofil! Elvégre ki mondaná meg arról a 10 évesről hogy tényleg nem 17?! Ebben nem az adott férfi a hibás, hanem a mai divat.
2010. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Mert a mai lányok lenézik s lealacsonyítják a mai pasikat.

Azt gondolják érettebbek és okosabbak náluk, s annyi eszük van mint bármely 20évesnek.


És hát ja...pl a szomszéd 12 éves lány ha festi magát kinéz 17-nek. Ezért is vannak a pedoállatok...

2010. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
egyet értek
2010. aug. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

csak azok esznek valamit a 14-16 éveseken a 20-25 évesek közt, akiknek kivillantják a combjukat vagy a mellüket. de szerintem vannak olyan 20-22 éves pasik is, akiknek meg pont nem a kor számít, mert a jelen esetben 15-16 (a 14-et azért túlzásnak éreztem) lány tökéletes megértést biztosít, és tényleg szeretik egymást. 8ebből születnek a túl sok-e a korkülönbség? c. kérdések...)

az én barátom 20, én 15 vagyok, és egyszer sem voltam miniszoknyában vagy topocskában előtte. farmeres-kardigános vagyok, nem a csöcseimért szeret. vagy ha igen, akkor furcsa, hogy már x hónapja vár nálam arra, hogy szeretkezzünk, és nem is említi. és nem a koromba szeretett bele! :)

2010. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A lányok akarják leginkább az ilyen idős pasikat de sajnos a pasi meg él is a lehetőséggel.Azt mondják a lányok h. ők érettebbek meg minden azért keresnek idősebb fiút és nem korosztályuk bellit..pedig ha elgondolkoznának akkor rájönnének h. ha annyira érettek lenének akkor nem állnának le egy ilyen idős pasival.

15/f

2010. aug. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó mivan veled irigy vagy ?? nem jött össze? tény h van aki nagyon okosnak képzeli magát és direkt az ilyenekte keresi, de vannak olyanok is akiknél meg nem gáz mer a csaj elég érett a pasi meg tudomásul veszi h x éves a csaj és nem akar tőle többet. nem kell hozzá feltétlen dugniuk v cicitvillantani. ritka az ilyen, de van 25 éves aki a belsőt nézi és 16 éves aki szintén nem a kort
2010. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 26 éves lány vagyok, de nekem az az érzésem, hogy ha egy 24-28 éves férfi 15-17 éves lányt választ, ott a pasi gyerekes, vagy annyira balek, hogy egy vele hasonló korú, huszonéves lánynak nem kellene.


A szemetebbje (ringyópasik) kihasználják a kislányok naivságát.

2010. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!