Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra mi jelent egyértelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mi jelent egyértelmű bizonyítékot hogy a párotok tényleg szeret?

Figyelt kérdés
...és nem csak mondjuk azért van veletek hogy legyen mellette valaki? Vagy más okból?
2021. márc. 2. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Érzem a törődéséből, a figyelmességéből, a gyengédségéből, és abból, hogy egyik napunkból sem hiányzik az egymásra való odafigyelés, apró kedveskedések. Mondja is, hogy szeret, de ha csak mondaná, és mellette nem éreztetné velem, az kevés lenne.
2021. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Semmi. Minden amit tesz lehet színjáték is.
2021. márc. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Hat vannak olyan megnyilvanulasai amit maskepp biztos nem csinalna, pld amikor elallja a 20 kilojaval az utat es razza nekem a popojat :)) szoktam is mondani neki h tudom hogy szeretsz...
2021. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy tervez velem, hogy nincsenek benne kétségek, teljesen automatikusan jönnek azok a jövőbeni tervek, amiknek én teljesen magától értetődően része vagyok. Nem csak EGY családra vágyik, hanem családra VELEM.

Na meg ismerem is, nem az a fajta ember, aki megalkuszik. Vagy minden tökéletes, vagy inkább egyedül marad. Szerencsére lehetősége is lenne rá, nem egy rossz party, szóval nem érzem azt, hogy kényszerből van velem.

2021. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!