Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet közöttük?

Figyelt kérdés

Igen, talán féltékeny vagyok...

Van egy srác és egy nő a munkahelyen, akik között szerintem forr a levegő. De mindkettő párkapcsolatban él. Olyan típusok, akikkel szivesen barátkozik az ember. Közvetlenek, de azért megvan a 3 lépés távolság. A nő szép, okos, közvetlen kollégám.

Sokat vannak együtt, haza is együtt mennek, ha épp egy műszakban vannak, láttam párszor ölelkezni őket, és majd felfalják egymást a szemükkel.

Létezik, hogy csak barátok? A nő egy tizessel idősebb a srácnál. A srác mondjuk mindenkivel tart testi kontaktust, a csaj meg senkivel szinte, csak ezzel a sráccal. Én fiatal lány vagyok, a sráchoz korban jobban illő, de nem vagyok nagyon szép. Mit akarhatnak egymástól? Túlgondolom?



2021. márc. 1. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Hogx jössz ide te? Miért írtál a testedről?

Na mindegy..


Én kétlem, hogy csak barátok, de lehet az is. Az ilyet látni kell, elmondva nem lehet biztosra tudni.

2021. márc. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván vonzódnak egymáshoz. Mivel mindketten párkapcsolatban vannak, így attól függ, hogy van is köztük valami vagy sem, hogy mennyire gerincesek.
2021. márc. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hol írtam a testemről??
2021. márc. 1. 11:07
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Volt olyan kolleginám, akivel szinte mindenki összemosott minket, pedig soha nem mentünk el odáig. Mindkettőnkben megvolt a vágy, megvolt a szikra, minden, ami kellhet, de mivel munkatársak voltunk, baromi nehezen, de megmaradtunk annak.
2021. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

Ne üssük bele az orrunkat a másik dolgába. Az ő kapcsolatuk, az ő érzéseik és tetteik. Neked semmi közöd hozzá.



Ha meg akarsz valamelyiktől valamit, menj oda hozzá aztán tud meg tőle.

2021. márc. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom, de mivel irtad, feltekeny vagy, nem predikalnek. Emberbol vagy, vannak erzeseid, amiket nem te diktalsz az eszeddel.

Ha forr kozottuk a levego, szex nelkul is nagyon vonzodnak egymashoz.

2021. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elég esélyes hogy van köztük valami.
2021. márc. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És mi lenne,ha megkérdeznéd őket? :)
2021. márc. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megtörtént, jó a viszonyunk amúgy. De azt mondták, hogy csak hülyéskednek és barátok.
2021. márc. 7. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!