Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetett valami közöttük?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetett valami közöttük?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy tömbben lakunk, nekem nagyon tetszik. Ma reggel együtt mentünk vásárolni ebédre, két megálló volt busszal. Ahogy indult a busz piros után, láttam, hogy egy zebrán álló lánnyal nézik egymást végig, míg el nem haladtunk. Nem üdvözölték sehogy egymást (intés, biccentés stb.), csak nézték egymást, amíg lehetett. Rákérdeztem a srácnál, ki volt ez, ismeri-e, de csak annyit mondott, igen. Aztán másról beszéltünk.

Féltékeny lettem, szerintetek tetszettek egymásnak, vagy miért néztek egyértelműen végig egymásra? Meg ha ismerték egymást, hogyhogy csak néztek?

Járni biztos nem jártak, erőszakoskodni meg nem akartam, hogy firtassam a dolgot.

Ötlet valakinek? Vagy ti mikor viselkedtek így?

22/l


2020. ápr. 13. 20:07
 1/3 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:

Mi honnan tudjuk? Mondta hogy ismerte, nem tagadta le. Onnantol kezdve, hogy egy kozeli baratjat bacta at a lanyt, lehet az is, hogy elhappolt a srac elol egy jo allast, barmit.


Es?! Most ez mit befolyasolja, hogy neked tetszik egy srac, akinek te valszeg nem, mert amugy nem csak buszozna veled...

2020. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Valami biztos volt a levegőben. Lehet kialakulóban volt régebben valami, csak aztán valami miatt félbe szakadt...
2020. ápr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1: Igazán találó a neved.;)

2: Köszönöm a normális választ!

2020. ápr. 14. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!