Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Három éve vagyunk együtt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három éve vagyunk együtt, de valahogy nem működik közöttünk a szex. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Ő egyáltalán nem szokott kezdeményezni maximum havonta egyszer, ami elég zavaró. Mondtam már neki, de erre azt mondja, hogy fél kezdeményezni ( egy ilyen hosszú kapcsolatban). A másik probléma, hogy nem nedvesedik szinte semennyire, bármit csinálunk semmi és előző partnereivel sem volt meg ez, emiatt nekem is egyre jobban elmegy a kedvem, hogy szexeljünk, mert tudom hogy fájna neki. Egyébmódon kielégítjük a másikat, de a szex nekem hiányzik. Legutóbb felvetettem az ötletet, hogy vonjunk be még valakit, hátha az a szitu felizgatná és kizökkentene minket a komfortzónánkból. Meglepetésem elsőre nem zárkózott el teljesen az ötlettől, de ez valahogy abba maradt, nem boncolgattuk tovább a témát.


Mit lehet tenni, ha nem működik ez a része a kapcsolatnak, de minden más rendben van?

26f


2019. febr. 28. 11:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem az elég furi,hogy a harmadik fél ötlete viszont felvillanyozta.Max.azért nem került szóba mert ahhoz is félénj.3 éve ezt viseled.Én szakítanék inkább.
2019. febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügyi oka is lehet, ha nem nedvesedik, csökkent ösztrogén szint. Fiatal nők is érintettetek. Szerintem a szex fontos, de első megoldásként nem a harmadik bevonását gondolom, az az alapvető problémátokat nem fogja megoldani. Beszélgetni tud a problémáról?
2019. febr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Azt írtam, hogy nem zárkózott el az ötlettől és nem vert fejbe:)



Igen tudunk beszélgetni. Nődokinak is panaszolta ezt, de nem lettünk ott sem okosabbak.

2019. febr. 28. 12:06
 4/19 anonim ***** válasza:
Arra, hogy nem nedvesedik be arra lehet használni síkosítót és azzal megvan oldva probléma, ami ezt a részt illeti, de én inkább javasolnám azt, hogy menjen el egy pszichológushoz aki segít neki kideríteni, hogy mi lehet a baj, ugyanis itt szerintem mentális gondok állhatnak a háttérben.
2019. febr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Bocs,veled nem tud kielégülni,de a harmadik féltől nem zárkózik el az neked nem fura?Lehet rosszul fogalmaztam ,de a lényeg ugyan az.Mert az igaz,hogy ha a szex nem megy,akkor nem az a megoldás,de Te megtetted,ő meg azt gondolja,oh okê?Ez szerinted rendben van?Ha nekem nem megy a szex,gondjaink vannak,de a barátom jönne ezzel,hát erősen elszállna az agyam mekkora érzéketlen tuskó.
2019. febr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha 3 év után már pasit vesztek be, az gáz.
2019. febr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Lelkileg van gond,ezért nem nedvesedik.Ez mélyen gyökerező gond lesz,akár neveltetés,akár trauma.Neki kell elmenni pszichológushoz,vagy szexuál pszichológushoz.
2019. febr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem írtam olyat, hogy a harmadik fél pasi lenne, mivel korábbi kapcsolataiban is megvolt már ez a probléma.
2019. febr. 28. 12:24
 9/19 anonim ***** válasza:

Bartoline gél ajánlom, a nedvesedés probléma megoldva.

Ami a szex kezdeményezését illeti, na ott már sokkal komolyabb problémát látok. Ha a partnerem látványa nem indít be, nincs meg a kémia, akkor tényleg nem lesz kedve szexelni. De ilyen fiatalon, egy friss kapcsolatban csak akkor fordul elő ilyen ha nem vagy az esete.

A barátnőd nem kezdett el véletlen fogamzásgátlót szedni? Tudni illik annak van olyan mellékhatása, hogy a libidót drasztikusan csökkenti....

2019. febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A pszichológus,szexuál pszichológus már réges rég eszébe juthatott volna,valamelyik.Már az előző partnerei miatt is.A nőgyógyász is csak most amikor veled van?
2019. febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!