Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Három éve vagyunk együtt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három éve vagyunk együtt, de valahogy nem működik közöttünk a szex. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Ő egyáltalán nem szokott kezdeményezni maximum havonta egyszer, ami elég zavaró. Mondtam már neki, de erre azt mondja, hogy fél kezdeményezni ( egy ilyen hosszú kapcsolatban). A másik probléma, hogy nem nedvesedik szinte semennyire, bármit csinálunk semmi és előző partnereivel sem volt meg ez, emiatt nekem is egyre jobban elmegy a kedvem, hogy szexeljünk, mert tudom hogy fájna neki. Egyébmódon kielégítjük a másikat, de a szex nekem hiányzik. Legutóbb felvetettem az ötletet, hogy vonjunk be még valakit, hátha az a szitu felizgatná és kizökkentene minket a komfortzónánkból. Meglepetésem elsőre nem zárkózott el teljesen az ötlettől, de ez valahogy abba maradt, nem boncolgattuk tovább a témát.


Mit lehet tenni, ha nem működik ez a része a kapcsolatnak, de minden más rendben van?

26f


2019. febr. 28. 11:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ez az,hogy nem írtad,hogy pasi,én meg nőre gondoltam alapból!
2019. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ebben a szituban nekem a legutolsó gondolatom lenne az,hogy 3.embert vonjunk bele a kapcsolatunkba.


Nőként inkább elmennék másik orvoshoz.

Esetleg megkérném a párom,hogy foglallozzon velem egy kicsit jobban.Próbáljunk ki új dolgokat.Használjunk sikositott és egyebek...


De hogy egy 3.at bevegyunk.Eszembe se jutna.Kétlem hogy attól bármi is változna.


Van aki nem valami kezdeményező tipus.

Fél éve vagyok a párommal,én se merek még igazán kezdeményezni,de azért 3 év után már.... Miért nem beszélgetsz vele erről,hogy miért nem mer?

2019. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret veled szexelni valami miatt, a vágy meglehetősen autonóm dolog, jön és megy, nem csalogatható vissza se síkosítóval, se harmadikkal.

Megoldást sajnos nem tudok, szétválás vagy további kínlódás szokott a repertoár lenni.

2019. febr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Másfél éve szed bogyót, síkosítónk természetesen van, persze lehet abból is másik fajtát kellene próbálnunk.


Azért csak most mondta a dokinak, mert az előző kapcsolataiban nem tudták így megbeszélni a dolgokat és lehet nem is érezte fontosnak ezt, én mondtam, hogy említse meg neki is.


Semelyikünk testével nincsenek gondok, azért nem akar annyira kezdeményezni mert tudja, hogy fájni fog neki, ha nem elég nedves. Persze mellette nem is igazán rámenős fajta.

2019. febr. 28. 12:35
 15/19 anonim ***** válasza:
50%
Ha egy nő nem nedves , akkor nem kívánja igazán a szexet. ( a pasijával ) )Ennyi. Ezt úgy véssetek be magatoknak.
2019. febr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem ha nem vagy izgató számára, akkor miért van még veled? Bevehetsz plusz 3 főt is, az se lesz megoldás. Szerintem ő minden mindegy alapon jött össze veled és az előzőekkel is. Pedig minden kapcsolat alapja a vonzalom, ha nincs vonzalom akkor a szex sem működik és nyilván nem is akarja veled, mert ha izgató lennél, akkor letépné rólad a ruhát naponta többször is.
2019. febr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Még ha nem lett volna kapcsolata,azt mondanám oké,hogy nem érezte fontosnak,de így.Az előzőekkel amikor ùgy alakult hogy talán emiatt is vége lett akkor sem gondolta,hogy valami nem stimmel.Ez a lesz-romság teteje,hogy fogadj el aztán ilyen vagyok,ha jó ha nem,de van egy olyan faszija,és az kitart mellette,ő meg széttárja a karját,hogy na mindent megtett.A harmadikra meg oké?Gondold már át.
2019. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy ez már az előző partnereivel is probléma volt, most is az. Nagyon régóta húzza ezt a témát, és rengeteg negatív tapasztalatot, fájdalmat szedett össze, mindent a szexhez kapcsolva fejben, nem csoda, hogy nem kívánja. Itt síkosító már nem nagyon fog segíteni, talán szexuálpszichológusnak még van rá esélye, de ez nem fog egyik napról a másikra megoldódni, de mindenképpen próbáljátok meg.
2019. febr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Pont ez a baj, hogy a legtöbb pasi lerendezi annyival a problémàt, hogy vesz síkosítót.. Pedig a dolog fejben dől el, nagyon ritka az, amikor szervi oka van ennek a jelenségnek. Ez meg a nő felelőssége, hogy évekig nem vizsgáltatja ki magát, inkább szenved. Ez pedig a szüleinek köszönhető, akik annyira prűdnek nevelték, hogy nem meri elmondani egy orvosnak hogy mi baja.
2019. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!