Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen? Miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen? Miért ennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Idén volt egy komolynak ígérkező,ámde rövid ideig tartó kapcsolatom,azóta semmi különös.Sehogysem sikerült még egy olyan fiúra,férfira bukkannom,aki figyelmes,udvarias,nem divatmajom;de azért alapvető tisztálkodási&öltözködési szabályokkal(nem piszkos körmökkel és munkás rövidnadrágban jön a találkozóra...) tisztában van.Őszinte és megbízható,természetbarát,és ezek mellett esetleg humán beállítottságú.Tud és nem restell helyesen írni,esetleg választékosan kifejezni magát(nem cicerói körmondatokra gondolok itt)

Rólam:21 éves lány vagyok,bulizni nem járok,amolyan magának való teremtés,de azért jókedélyű,optimista.Többre értékelek egy jó filmet,könyvet,zenét,színházi előadást,koncertet,mint egy átbulizott éjszakát.Nem sűrűn járok el,ha mégis,akkor túrázok,kerékpározok,kiállításokon v. kötetbemutatókon kötök ki.Szeretem a történelmet,irodalmat.

Mégis mostanában csak a szexéhes hímneműek,vagy egyéb komolytalan alakok bukkannak rám.

Lányok,nektek hogy sikerült?Ill. mit tehetnék,hogy javuljon a helyzet?Válaszaitokat előre is köszönöm!


2010. aug. 17. 14:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a mai válaszolóknak!Alapból az idősebbek felé tendálok,de a legutóbbi barátom alaposan rácáfolt arra,hogy az életkor feltételez némi érettséget.A 30 évével kb. egy 4-5 éves gyerek személyiségszintjén volt.Szóval az életkor sem garancia semmire.

19/F: kívánom én is neked,hogy járj szerencsével.

Utolsónak pedig sok boldogságot!

2010. aug. 19. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!