Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen? Miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen? Miért ennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Idén volt egy komolynak ígérkező,ámde rövid ideig tartó kapcsolatom,azóta semmi különös.Sehogysem sikerült még egy olyan fiúra,férfira bukkannom,aki figyelmes,udvarias,nem divatmajom;de azért alapvető tisztálkodási&öltözködési szabályokkal(nem piszkos körmökkel és munkás rövidnadrágban jön a találkozóra...) tisztában van.Őszinte és megbízható,természetbarát,és ezek mellett esetleg humán beállítottságú.Tud és nem restell helyesen írni,esetleg választékosan kifejezni magát(nem cicerói körmondatokra gondolok itt)

Rólam:21 éves lány vagyok,bulizni nem járok,amolyan magának való teremtés,de azért jókedélyű,optimista.Többre értékelek egy jó filmet,könyvet,zenét,színházi előadást,koncertet,mint egy átbulizott éjszakát.Nem sűrűn járok el,ha mégis,akkor túrázok,kerékpározok,kiállításokon v. kötetbemutatókon kötök ki.Szeretem a történelmet,irodalmat.

Mégis mostanában csak a szexéhes hímneműek,vagy egyéb komolytalan alakok bukkannak rám.

Lányok,nektek hogy sikerült?Ill. mit tehetnék,hogy javuljon a helyzet?Válaszaitokat előre is köszönöm!


2010. aug. 17. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
igaz, hogy nem lány vagyok, de azért válaszolnék. A mai 20-25 éves férfiak nagyrésze hülye és gyökér.
2010. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Beatrix17 ***** válasza:
LOVEBOX.HU t tudom tanácsolni!Nekem bejött-pedig nem nagyon hittem benne!De megtaláltam azt,akire mindig is vágytam!!
2010. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lány vagyok, de muszály írnom, mert eléggé magamra ismertem, mind abból amit a férfi jellemzésr eírtál és min abból amit magadra. Jó persz nem teljesen, mert ki tudnám egészíteni, de ilyen embertípus vagyok.

Na igen érdekes a kérdés.

Így férfiszemmel, csak annyit tudok mondani, hogy a Nők álmodoznak az ilyen férfiakról, holott, talán tudat alatt, a bunkó, beképzelt, lekezelő divatmajmokat ajnározzák.

Ha magamból indulok ki, a kutyának sincs kedve elmenni ismerkedni valahová, mert folyamatosan a visszautasítást kapom, hiába az udvariasság, a bunkók fölényben vannak és visszajelzések alapján nem vagyok bűnronda.

Szerintem várj és járj nyitott szemmel.


21/F

2010. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan pasik, akikről írsz (a normálisak) Meg pont az olyan lányokat nem találják mint amilyen te vagy.
2010. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Az utolsóhoz fűzném hozzá,hogy sok igazságot írtál.Pont tegnap tapasztaltam saját bőrömön,hogy milyen is az,amikor lekezelően bánnak egy nővel.Hidd el,hogy tudatosan főleg nem,de tudat alatt sem primitív,nyomdafestéket alig tűrő szóhasználattal bíró pacákokra vágyom,mert abból lett volna bőven...
2010. aug. 17. 14:28
 6/11 anonim ***** válasza:

Azt hiszem én meg pont egy ilyen lányra vágyom csak épp nehéz velük ismerkedni..

Te hova valósi vagy?


27/F

2010. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nyíregyházától nem messze egy kisebb városban élek.
2010. aug. 17. 14:30
 8/11 anonim ***** válasza:

Én pécsi....:S


Amúgy sok sikert, remélem sikerül megtalálnod életed értelmét:)

2010. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"bulizni nem járok,amolyan magának való teremtés,de azért jókedélyű,optimista. Többre értékelek egy jó filmet,könyvet,zenét,színházi előadást,koncertet,mint egy átbulizott éjszakát"


Ezek pont rám is illenek, divatmajom sem vagyok. Nem szimpatikus a korosztályom nagy részének az életmódja, meg ez a sok "divat"őrület és szubkultúra. A probléma, ahogy előttem is írták, hogy sok lány (meg merném kockáztatni, hogy a többség) a falubikája bunkó "alfahím"ekre bukik, nem tudni miért, és a magamfajták folyton csak visszautasítást vagy lenézést kapnak. Azért remélem megtalálod az igazit, sok szerencsét.

19/F

2010. aug. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is Nyíregyházától nem messze lakom :D

22/L vagyok.Tavaly mentem férjhez egy tőlem 8 évvel idősebb férfihoz.

Szerintem te is keresgélj az idősebbek között.A velem egykorúak engem sem tudtak/tudnak értékelni.

Sok szerencsét.Remélem megtalálod a megfelelő társat.

2010. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!