Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz, ha mégis bénázok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz, ha mégis bénázok?

Figyelt kérdés
van egy srác akivel most fogok randizni,valószínűleg csók is lesz,de még sose csókolóztam..tudom ez ösztönös..de mi lesz, ha béna leszek?? nem akarom neki megmondani,hogy még nem csókolóztam..
2010. aug. 16. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem is kell mondani:)

Vagyis na...az is fura,ha úgy érzed,hogy most talán megcsókol és benyögöd,hogy még nem csókolóztál!


Legyél nyugodt,már amennyire lehet ilyenkor.Lehet,hogy nem lesz tökéletes az első csók,de valószínűleg ez nem zavarja majd a fiút:)

15/L

2010. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

remélem nem fogja zavarni:S

köszi a választ:)

2010. aug. 16. 20:37
 3/10 anonim ***** válasza:

hagyd magad, aztán majd kövesd ;D

és ha ő sem csókolózott? :D

2010. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

hányan fogják még ezt megkérdezni...-.-

mindig így kezdődik...tudom h ösztönös, de mivan ha...

most ennél többet ki tud mondani? írd be a keresőbe és találsz 40 ilyen kérdést ugyan azokkal válaszokkal.

2010. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem az volt a kérdés hogy kell csókolózni..

és azért aggódom,mert idősebb,neki már tuti meg volt az 1.csók..

2010. aug. 16. 20:42
 6/10 anonim ***** válasza:

és ki mondta h ezt kérdezted?


"tudom ez ösztönös..de mi lesz, ha béna leszek??"


erre céloztam.

2010. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

okéés..

de én csak aggódom..

2010. aug. 16. 21:02
 8/10 anonim ***** válasza:
A "mi lesz, ha" kérdésekre senki se tud nagyon válaszolni, hiszen még meg se történt. Am meg és mi van akkor, ha béna leszel? Nem lehet mindenki elsőre szuper jó benne. Ha bejössz neki, nem ezért fog ott hagyni. :S Hallgass az ösztöneidre és kész.
2010. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. aug. 16. 21:16
 10/10 anonim ***** válasza:
lazulj el engedd el magad légy nyugodt csak enyyit tudok mondani mást erre nem is lehet ha meg nem sikerülne jó akkor sincs semmi gáz.
2010. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!