Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeretsz valakit bármit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretsz valakit bármit megtennél hogy találkozz vele akár 5percre is?

Figyelt kérdés

Távolságot leküzdve. Elmenni hozzá akár egy ölelésre vagy csókra?

Még ha nem is tudtok mást csinálni? Gondolok itt szexre vagy ilyen dolgokra.


2021. febr. 10. 08:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Öhm.. Én igen.. De mi ebben a nagy dolog? Persze nem akarnám azt hogy minden találkozás csak 5-10 percig tartson, de ha most arra van lehetőség akkor ez van. Jobb, mint a semmi.


F20

2021. febr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az nem mindegy, hogy mekkora az a távolság, amit meg kell tenni 5 percért.

Egyébként a realitás keretein belül igen, én olyan vagyok, hogy 5 percre is szeretném látni a másikat, ha csak annyira van lehetőség.

De megyéket nem utaznék át érte, ilyen kapcsolatnak nincs ebben a formában értelme.

Ha 1 órás távon belül vagyunk és mondjuk ki tud szaladni munka közben egy puszira, akkor odamennék, ha nincs halaszthatatlan dolgom.

2021. febr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A táv nem mindegy. 1500 km-es távolságban laktunk a most már férjemmel. Öt percért nyilván nem ültünk volna repülőre, meg utaztunk volna még utána 4 órát. Másfél napért viszont simán. Vidéki kis faluban laktam Szabolcs megyében. Ha a jött látogatóba, mentem elé a reptérre, sose hagytam, hogy egyedül jöjjön, egyrészt mert egy szót nem beszélt magyarul, másrészt az utat se tudta, messziről lerítt róla hogy nem idevalósi, gondoltam nehogy baj legyen. Egyik hétvégén reggel 9 körül csörög a telefonom, addigra már volt öt nem fogadott hívásom. Felveszem, kérdezi otthon vagyunk-e (szüleimmel laktam még). Mondom persze, hol lennénk? Miért? Mondja, oké, 15 perc és ott vagyok. Nyilván röhögtem hogy haha, jó vicc. Letettük, nevetve mondom anyumnak, hogy XY most hívott, azt mondja pár perc és itt van. Anyum is röhögött persze, hogy milyen vicces gyerek. Sose felejtem el, pár perc múlva büszke fejjel, kis hátizsákkal a vállán fordult be az utcasarkon. Előző nap érkezett Budapestre, direkt nem szólt, mert meglepetést akart. Másnap reggel felült a korai intercityre, majd a buszt is gond nélkül megtalálta. Nagyon büszke volt magára, de inkább azért, hogy sikerült teljesen lesokkolnia minket.
2021. febr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát 300 km-t nem utaznék 5 percért és pár csókért...
2021. febr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A valóságban ez nem mindig kivitelezhető. Persze, ha arra járok, vagy rövid idő alatt oda tudok érni, akkor igen. Azért mondjuk hétköznap este nem vállalnék egy 45 perces utat 5 perc találkozó miatt. Ez teljesen életszerűtlen. Szerintem ez nagyobb kínzás, mint aznap nem találkozni.
2021. febr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Óóó... 16 éves koromban az akkori barátom nyáron 1,5 órát utazott hogy bekísérjen a munkahelyemre a vasútállomástól (10 perc), majd 1,5 órát haza. A 8 órás műszakom elteltével pedig eljátszotta ugyanezt. 1,5 óra a munkahelyemre, 10 perc az munkahelyemtől az állomásig velem, majd ismét hazament. :D (persze, ehhez az is kellett hogy az idejébe beleférjen) Szép kis kamaszszerelem volt.
2021. febr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt amikor 1-2 orat utaztam h lassam a szerelmem. Hat most biztos nem utaznek annyit :)
2021. febr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha belefér az időmben.
2021. febr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A távolság az ami nem mindegy.
2021. febr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan van, hogy nem vagyok időhöz kötve aznap és emberi a táv, persze.
2021. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!