Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a barátom húga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom húga a barátommal tervezi a jövőjét?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan egy éve vagyunk együtt és azt tapasztalom folyamatosan, hogy a barátom húga a bátyjával tervez egy csomó dolgot. Állandóan kérdezgeti, hogy mennyi félretett pénze van, mert közös luxusautót akar venni (már van nekik egy közös, átlagos). Közös albérletet akar vele (most is együtt laknak, de ezért nem kell fizetniük, rokonoknál laknak). Lakást is vele akar venni. Ha náluk vagyunk, mindenhova együtt kell mennünk, mert mindig kell valahol vásárolni, ahova nem megy egyedül, ha mégis egyedül kéne mennie, kiakad. Gyakorlatilag körülötte kell forognia a világnak, különben hisztis lesz. Barátja nincs, mert a személyisége nehezen tűrhető, szerintem ezt ő is tudja, ezért tervez mindent a barátommal, amit egyébként az emberek a párjukkal szoktak. Gondoltam hogy majd csak összejön valakivel és akkor már nem mindent a barátommal akar, de neki senki se jó. Nyilván én is a barátommal terveznék, de ha a húga minden pénzét a közös terveibe akarná befektetni, akkor velem semerre se jutna. Szerintetek mennyire normális az, hogy vele akar lakást meg autót? A barátom 27 éves, a húga 25, én 23.
2021. jan. 30. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Barátod mit szól hozzá?
2021. jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ő már fél évvel ezelőtt is megmondta neki, hogy már inkább velem költözne össze, de még nem időszerű, mert még tanulok. A húga ki is röhögte, hogy mit gondol, velem oda sosem fog eljutni (azt hiszi hogy nem dolgozom, apukám tart el és hogy az MSc-s diplomám semmit se fog érni). De volt már hogy összevesztek, mert sértegetett engem a húga és a barátom otthagyta őt és lelépett velem.
2021. jan. 30. 13:57
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
88%

Beteges a sztori.


A húg valami érzelmi függésben van, baràtod ezt tűri is...

2021. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az autóvásárlással meg a közeli viszonnyal van a baj, hanem azzal, hogy hárman vagytok a kapcsolatban és ez mindig is így lesz, mivel ezt a dinamikát a párod is erősíti.


A barátod áldozatnak állítja be magát, hiszen nem tesz konkrét lépéseket, hanem hagyja, hogy odáig fajuljon a dolog, hogy majd te fogsz nekiugrani a csajnak, holott neki kellene a kapcsolatotokat védenie azáltal, hogy meghúzza a határvonalat. Kiröhögte a húga, mert veled akar összeköltözni? Miért is mondta ezt el neked? Miért kelti az indulatokat? Otthagyta, miután sértegetett téged? Miért is hagyja utána mégis neki, hogy közös autót tervezzen?


Egy párkapcsolat két ember egységéről és csapatáról szól, a párod viszont nem veled alkot egységet, hanem a húgával -> vele van párkapcsolatban. Ha nem így lenne, nem játszanák a kis játszmáikat, hanem a barátod elengedné a húga hisztijét a füle mellett és nem erősítené az ellentétet azzal, hogy elmeséli neked a baromságait. Szerinted fordítva nincs így? Sajnálom, de valszeg csak eszközként vagy használva a beteges családi dinamikájukban. Ez szívás.

2021. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bennem is pont ez fogalmazódott meg: mintha hárman lennénk a kapcsolatban. Ezeket nem kell elmondania, mert előttem mondja a csaj.
2021. jan. 30. 14:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Háát nem tudom...nekem is nagyon fontos a bátyám és nagyon jó a kapcsolatunk, meg együtt is lakunk mindkettem anyunkkal de mi nem ilyen beteges módon.


Tényleg bármit megtennék érte és tudom hogy ő is imád engem, de nem vagyunk összenőve, mindenkinek van saját barátiköre, neki barátnője is van, nagyon aranyos lány, én is bírom, ők együtt terveznek és én is terveznék a párommal, ha lenne pasim😂


Viccet félretéve, igazából szeretünk otthon lakni, én még egyetemre is járok, de nem gondolnám hogy majd 20 év múlva is egy házban fogunk lakni, mindenki a maga kis szobájába. Én is szeretnék majd azért külön lakni, családot stb.


A szoros viszony jó, még az autóval sem lenne probléma, a baj ott van hogy a csaj lassan már úgy viselkedik mint egy barátnő, ami azért aligha okés.

2021. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég benne se lennék ebben a kapcsolatban. Beteges.
2021. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jézus. Ez olyan, mintha a hugica a barátodba lenne szerelmes. Én tuti megmondanám a páromnak, hogy végre álljon a sarkára és húzzon meg egy határt vagy adios amigos és keresek egy olyan pasit, aki nincs ilyen beteges viszonyban benne.
2021. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát ha jelentős mennyiségű pénzt akar majd befektetni a húgával közös dolgaiba, akkor én nem fogom tovább tűrni. Mert csinálja, ha ezt szeretné, de ez azt jelentené hogy velem nem fog tudni semmit se venni, egyedül meg én se tudok megteremteni egy házravalót belátható időn belülre, úgyhogy akkor lakjon vele. Csak a barátom meg hozzám ragaszkodik nagyon, így ebből még lesz konfliktus. De ezek szerint nem én gondolom túl ezt.
2021. jan. 30. 19:47
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg attól függ, hogy a barátod mit szól hozzá. A hugival gondok vannak, de azt írtad a párod megmondta neki, hogy ő veled szeretne élni.

Szerintem ennek kettőtök között nem kéne akkora problémának lennie, ameddig a barátod sem hajlik a tesójával osztozkodás mindenben felé.

2021. jan. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!