Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mien volt az első csók? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mien volt az első csók? :D

Figyelt kérdés
Hogy kell megcsókolni valakit aki még sosem csókolózott?:D:$
2010. aug. 15. 23:00
1 2
 1/15 BeerHunter ***** válasza:
51%
Lyó.
2010. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Baromi jó kérdés. Biztos nem volt rossz (6 éve volt), mert a mai napig nem utáltam meg.
2010. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Te mielőtt megcsókolod megkérdezed hogy "Bocsi, de smároltál már?" ?

Elég gáz vagy XD


Milyen volt?

Olyan nmint a második...ja nem, hazudtam...jobb volt :P

2010. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem volt még :'(


16/F

2010. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
az első olyan semmilyen volt na de a többi már jó volt:D
2010. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első nem volt túl jó, inkább undorító. De azért, mert csak kíváncsiságból engedtem. Ezért inkább azt számítom az első csóknak, amit az első olyan srác adott, akivel szerelmesek voltunk. 3 órán át nem bírtuk abbahagyni...
2010. aug. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

nekem se volt jó:S a srác nem használta anyelvét:DxDD


de azóta imádok csókolozni:O

2010. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
én beleköptem a barátom szájába a fantát, szóval kicsit undi volt :P
2010. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem fogod elhinni, de az én első csókom napra pontosan ma hat éve történt, 2004 augusztus 15.-én. És aznap is vasárnap volt! :))

A barátnőjelöltemmel futni jártunk. Beszélgettünk is közben, majd az egyik pihenő után, amikor elindultam, szólt, hogy álljak meg. És akkor elkezdtünk csókolózni. Mindkettőnknek az első volt, ő úgy jellemezte később, hogy "szörnyű jó".

Szörnyű, mert nagyon gyakorlatlan voltam és jó, mert nagyon jó érzés volt csókolózni még így is. :))

2010. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nem volt semmi érdekes. egy véletlen baleset következménye volt. szóval csak megtörtént. de az első igazi csókom még nem kaptam meg sajna. pedig már jó lenne :(

L/18

2010. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!